Amerykańska piosenkarka Ariana Grande pokazała prawdziwe włosy, rozwiewając mity fanów o jej stałym kucyku. Grande zbiera włosy w ogon na życzenie producenta. To jej układ, który pomaga zyskać na popularności. Followery zasugerowali, że zapuszcza włosy lub kok, ale niektórzy sądzili, że długie i gęste włosy trafiły do ​​jej z natury. Na swoim Instagram celebrytka często pokazuje co u niej się dzieje, ale nigdy nie pokazywała, jak jej włosy wyglądają w rzeczywistości. W wywiadzie dla Grande zapytali o plany strzyżenia.

Paulina Krupińska o występie Viki Gabor na Eurowizji Junior: „Mam mieszane uczucia”

Amerykańska piosenkarka Ariana Grande

„Mój kucyk również przetrwał ewolucję i jestem z tego dumna”. Jeśli jestem na innym obrazie, będzie to coś w rodzaju „aniołów” z tajnych programów Victorii, ale bez skrzydeł".

Michał Szpak kończy 29 lat! Wspominamy jego najfajniejsze modowe kreacje!

Popularne wiadomości teraz

Trzy znaki zodiaku zakręcą kołem fortuny do końca października

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Najmniejszy kot na świecie, który na zawsze pozostaje kociakiem

Jak się okazało, włosy celebyrki są zupelnie inne. One krótsze i mają burzę łoków.

Ariana Grande pokazała swoje naturalne włosy

Także, wcześniej pisaliśmy jak Selena Gomez pokazała swój nowy tatuaż. 27-letnia Selena Gomez wróciła do show-biznesu po rocznej przerwie. Teraz w jej życiu znajduja się nie tylko nowe utwory, ale także wszystkie uzależnienia, na przykład tatuaże i piercing. Niektóre piosenkarki starają się nie reklamować i ostrożnie chowają się, podczas gdy inni demonstrują.

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz tu koleżanka.com