31 grudnia 2018 roku polska aktorka Maja Bohosewicz wyszła za mąż za Tomasza Kwaśniewskiego. Z partnerem ma już dwoje dzieci - syna Zacharego i córkę Leonię. Chociaż z tego uroczystego momentu minął już prawie rok, Maja zdecydowała się pokazać szczęśliwe zdjęcia z tego momentu.

Małgorzata Rozenek-Majdan pojawiła się na premierze Zozo Design. Zobacz jej stylizacje!

Aktorka wchodzi do listy takich osób, które starają się nie pokazywać swoje osobiste życie. Czasami ona może wystawić zdjęcia z pracy lub reklamować jakiś produkt. Chociaż na ten raz przekroczyła swoje zasady. W Instagram bardzo dobrze widać celebrytke w sukni ślubnej.

Poska aktorka Maja Bohosewicz i jej mąż Tomasz Kwaśniewski


Zdjęcia z weseła Maji Bohosewicz


Maja Bohosewicz i jej mąż Tomasz Kwaśniewski

Ale takie cudowne zdjęcie gwiazda pokazała nie wprost. Okazało się, że ona chcę sprzedać swoją ślubną sukienkę.

Chce tę kieckę w końcu przekazać na jakąś akcje charytatywną! Musi ucieszyć jeszcze jakąś malutką pannę młodą! A hajsy muszą pomóc. Bo co robić z tą kiecą? Paczać na nią tylko... głupota" - napisała znakomitość

Niektóre pani zostawiają swoje sukienki, aby mieć przyjemną pamiątkę z wesela, natomiast Maja uważa, że swoją ślubną kreację lepiej oddać następnej pani młodej.

Popularne wiadomości teraz

Smaki dzieciństwa - Smaczne rogaliki drożdżowe z czekoladą

Trzy znaki zodiaku zakręcą kołem fortuny do końca października

Także czytaj o tym, jak Maja Bohosewicz obchodziła swoje urodziny z ręcznikiem na głowie.  Maja Bohosiewicz jest jedną z tych popularnych celebrytek, która szczególnie nie lubi aktywnie dzielić się swoimi sukcesami, rodziną, ciałem itp. Oczywiście jest całkowicie zajęta karierą aktorską, ale jednocześnie poświęca dużo czasu mężowi i dwójce dzieci. 20 listopada aktorka świętowała swoje urodziny, miała 29 lat. Dziewczyna postanowiła oczywiście świętować swój dzień z rodziną.

Zobacz więcej na kolezanka.com