Minęło 10 lat z tego momentu, jak grupa Pussicat Dolls miała głośnie występy na scenie. W dniu dzisiejszym te czasy powracają, bo grupa znowu pojawiła się na estradzie.

Filip Chaizer pokazuje nieprzyzwoite komentrazy o śmierci syna

The Pussicat Dolls powraca na scene

The Pussycat Dolls można było zobaczyć w finale jednej z edycji programu X Factor. Na scenie dziewczyny pojawiły się w szczerych obrazach, wykonały składankę swoich najsłynniejszych hitów, zaprezentowały nową piosenkę i pokazały, że są w oszałamiającej formie fizycznej. I chociaż fanaty cieszyli się z tego powodu, że dziewczyny znowu będą śpiewać, jednocześnie posypało się wiele innych komentarzy.


Pop grupa The Pussicat Dolls

Popularne wiadomości teraz

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

„Bardzo nieodpowiednie treści o tej porze dnia. Lalki Pussycat wyglądają, jakby pochodziły z klubu ze striptizem. Nie jest to dobry model zachowania dla małych dziewczynek”, „Matki nadal narzekają na to, jak ich małe dzieci widziały Lalki Pussycat w tych strojach, Mam nadzieję, że nigdy nie pójdą na plażę w gorący letni dzień ”- piszą użytkownicy sieci.

Sam Smith szczerze powiedział o swojej płci, układając kompromitujące zdjęcia

Tak przy okazji, grupa była założona w 1995 roku, rozpadła się w 2010. Znane ich albumy to są: PCD(2005) i Doll Domination (2008). Solistką grupy była Nicole Scherzinger.

Przypominamy, że wcześniej pisaliśmy o polski dziennikarz Szymon Hołownia odchodzi z programu "Mam talent". Szymon Hołownia poinformował na swoim profilu na Facebook, że odchodzi z programu "Mam talent". Zaczyna karierę polityczną. Szymon Hołownia znany polski dziennikarz odchodzi z programu "Mam talent". W swoim profilu na Facebook prezenter wcześniej poinformał o tym, nie czekając na ostatnią edycję programu rozrywkowego. Szczegółoeo czytaj tu

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com