Znany brytyjski piosenkarz i autor piosenek Sam Smith nie może dla siebie wyjaśnić kim on w końcu jest, mężczyzną czy kobietą? W swoim wywiadzie z Jameeli Jami, szczerze i poruszające przyznał się, że ciągle szuka w sobie prawdziwą płeć i tak naprawdę w tej sytuacji potrzebuje pomocy.

Channing Tatum i Jenna Dewan nie mogą podzielić opiekę nad dzieckiem

„W moim ciele i umyśle zawsze trwała wojna o to, jak się definiuję. Czasami myślę jak kobieta i zdarzało mi się zastanawiać na zmianą płci. Nie jestem ani mężczyzną, ani kobietą, jestem po prostu sobą. Myślę, że to samo dotyczy mojej seksualności. W końcu zakochujesz się w człowieku, a nie w genitaliach” - przyznał się Sam Smith.


Jami Jameeli jest właścicielką platformy I Weight i porusza tematy samoakceptacji z osobami z show-biznesu. Na ten raz gościem jej programy stał piosenkarz Sam Smith. W 2014 roku celebryta otwarcie przyznał się, że jest homoseksualistą. Tego on się nie wstydził, a jeszcze dodał olej w ogień, że chciał zmienić swoją płeć. Ale jaki byłby w tym sens, jeżeli on sam nie wiem mężczyzna on czy kobieta.

Susan Sarandon miałą straszny wypadek. Co z nią się stało?

Popularne wiadomości teraz

Najlepsze polskie komedie w historii. Dziesięć najlepszych polskich filmów

Horoskop miłosny: Jak zdobyć serce mężczyzny, znając jego znak zodiaku

Sześć kobiet z różnych krajów, które urodziły po 50.

Polskie piękności, które podbiły serca milionów widzów

W swoim Instagram gwiazda wrzucił szokujące zdjęcia, na jakich możemy zobaczyć Smitha w nowych obrazach.

Sam Smith w Instagram

Sam Smith

Brytyjski piosenkarz Sam Smith

Problem z samoakceptacją zaczął się jeszcze w 12 lat. Okazało się, że celebryta miał dużo estrogenu i musiał przeżyć zabieg liposukcji piersi.

Jego wybitnie znane utwory Latch, La la la, Stay with me, Omen, Promises i inne.

Przypominamy, że wcześniej pisaliśmy o historii powstania kosmetyki Tom Ford. Tom Ford jest jedną z najmłodszych, ale już bardzo dobrze znanych światowych marek w dziedzinie mody i urody. Historia rozwoju jest szybka, podobnie jak życie jej założyciela - projektanta Toma Forda. Więcej o tym czytaj tu.

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com