Znany brytyjski piosenkarz i autor piosenek Sam Smith nie może dla siebie wyjaśnić kim on w końcu jest, mężczyzną czy kobietą? W swoim wywiadzie z Jameeli Jami, szczerze i poruszające przyznał się, że ciągle szuka w sobie prawdziwą płeć i tak naprawdę w tej sytuacji potrzebuje pomocy.

Channing Tatum i Jenna Dewan nie mogą podzielić opiekę nad dzieckiem

„W moim ciele i umyśle zawsze trwała wojna o to, jak się definiuję. Czasami myślę jak kobieta i zdarzało mi się zastanawiać na zmianą płci. Nie jestem ani mężczyzną, ani kobietą, jestem po prostu sobą. Myślę, że to samo dotyczy mojej seksualności. W końcu zakochujesz się w człowieku, a nie w genitaliach” - przyznał się Sam Smith.


Jami Jameeli jest właścicielką platformy I Weight i porusza tematy samoakceptacji z osobami z show-biznesu. Na ten raz gościem jej programy stał piosenkarz Sam Smith. W 2014 roku celebryta otwarcie przyznał się, że jest homoseksualistą. Tego on się nie wstydził, a jeszcze dodał olej w ogień, że chciał zmienić swoją płeć. Ale jaki byłby w tym sens, jeżeli on sam nie wiem mężczyzna on czy kobieta.

Susan Sarandon miałą straszny wypadek. Co z nią się stało?

Popularne wiadomości teraz

Trzy znaki zodiaku zakręcą kołem fortuny do końca października

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

W swoim Instagram gwiazda wrzucił szokujące zdjęcia, na jakich możemy zobaczyć Smitha w nowych obrazach.

Sam Smith w Instagram

Sam Smith

Brytyjski piosenkarz Sam Smith

Problem z samoakceptacją zaczął się jeszcze w 12 lat. Okazało się, że celebryta miał dużo estrogenu i musiał przeżyć zabieg liposukcji piersi.

Jego wybitnie znane utwory Latch, La la la, Stay with me, Omen, Promises i inne.

Przypominamy, że wcześniej pisaliśmy o historii powstania kosmetyki Tom Ford. Tom Ford jest jedną z najmłodszych, ale już bardzo dobrze znanych światowych marek w dziedzinie mody i urody. Historia rozwoju jest szybka, podobnie jak życie jej założyciela - projektanta Toma Forda. Więcej o tym czytaj tu.

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com