Sytuacja w rodzinie aktorów Tatum i Dewan nie wygląda zbyt pięknie. Chociaż możliwe, że niektórze dziewczyny cicho cieszą się z tego powodu, bo w końcu Channing Tatum jest wolny. Natomiast dla Channinga wszystko teraz wygląda bardzo nerwowo i nieprzyjemnie. Nie do końca jest jasne, jak będzie wyglądać opieka nad córką. Para ma wspólne dziecko dziewczynkę - Everly. Tatum wymaga zostawić konkretny grafik, zgodnie z którym będzie ukazano o czasie, kiedy będzie spotykać się z córką. Zaplanowane wideo rozmowe i zakaz publikowania zdjęć dziewczynki w sieciach społecznościowych bez jego zgody. W ubiegłym tygodniu Channing Tatum wniósł pozew o sprawdzenie prawa do opieki nad dzieckiem i zasad spędzania czasu z córką.

Lewandowscy słodzą sobie na Instagramie. Czy to związek idealny?

Channing Tatum i Jenna Dewan

„Ze względu na specyfikę naszych zawodów nasze harmonogramy ciągle się zmieniają, dlatego musimy dostosować się do pracy i spędzać równy czas z Everly. Trudno nam rozwiązać ten problem bez pomocy z zewnątrz, co prowadzi do zamieszania i konfliktów ”.

Channing Tatum także musiał zwrócić się do eksperta za konsultacją, jak prawidłowo wychowywać swojego dziecka.

Popularne wiadomości teraz

Trzy znaki zodiaku zakręcą kołem fortuny do końca października

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Najmniejszy kot na świecie, który na zawsze pozostaje kociakiem

Tomasz Kammel nie poprowadzi Sylwestra w TVP ! Zastąpi go młodszy dziennikarz

„Aby uniknąć niepotrzebnych kontrowersyjnych sytuacji, uważam, że potrzebujemy pomocy wspólnego konsultanta ds. Opieki, który pomoże nam wprowadzić niezbędne zmiany w harmonogramie rozrywki naszej córki, ponieważ sami nie jesteśmy w stanie skutecznie rozwiązać tego problemu, i abyśmy mogli rozwiązać każdy problem inne kwestie, które mogą powstać w związku z opieką i koedukacją ”- skomentował Tatum.

Jenning Tatum z byłą żoną

Channing Tatum i Jenna Dewan złożyli pozew o rozwód w marcu ubiegłego roku. Według niektórych informacji przyczyną stało to, że Channing chciał wyjechać z Hollywodu do Nowego Jorku, ze względu na to, że nie było pracy w aktorstwie. Z czego Jenna odrzuciła ofertę męża, bo z jej aktorstwem wszystko było dobrze.

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com