Czystka w TVP trwa w najlepsze. Do tej pory ze stacją pożegnali się już: Robert Janowski, Michał Olszański, Barbara Kurdej-Szatan czy Monika Zamachowska. Dodatkowo, każdy z nich był całkowicie zaskoczony decyzją szefostwa, bowiem nikt nie uprzedził ich o zmianach. Nikt im również nie podziękował za pracę, którą od lat wykonywali.

Wiadomo już, kto zastąpi Barbarę Kurdej – Szatan w „The Voice of Poland”

Wydawało się jednak, że pozycja Tomasza Kammela, który może pochwalić się najdłuższym stażem pracy i największą popularnością – nie jest zagrożona. Nic bardziej mylnego. Telewizja zaczęła wykluczać prezentera z coraz większej ilości projektów.

Popularne wiadomości teraz

Kiedyś wyglądały tandetnie, dziś są ikonami stylu. Polskie gwiazdy, które przeszły przemianę

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

TVP zwalnia kolejną gwiazdę!

Póki co, wiedzieliśmy o tym, że Adam Zdrójkowski zastąpi Kammela w programie „Dance, Dance, Dance”. Jednak to nie koniec wielkich zmian. Okazało się bowiem, że Kammel pożegna się także z prowadzeniem zabawy sylwestrowej. Ma go zastąpić nowy ulubieniec stacji, czyli Aleksander Sikora, który już jest prezenterem „Pytania na Śniadanie”, a ostatnio miał nawet możliwość poprowadzenia Eurowizji Junior.

Eurowizja właśnie miała być dla Sikory egzaminem, który zdał perfekcyjnie wspólnie z Idą Nowakowską, która także dostanie angaż w prowadzeniu sylwestrowej zabawy z dwójką.

Jak oceniacie tę przemianę?

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com