Czystka w TVP trwa w najlepsze. Do tej pory ze stacją pożegnali się już: Robert Janowski, Michał Olszański, Barbara Kurdej-Szatan czy Monika Zamachowska. Dodatkowo, każdy z nich był całkowicie zaskoczony decyzją szefostwa, bowiem nikt nie uprzedził ich o zmianach. Nikt im również nie podziękował za pracę, którą od lat wykonywali.

Wiadomo już, kto zastąpi Barbarę Kurdej – Szatan w „The Voice of Poland”

Wydawało się jednak, że pozycja Tomasza Kammela, który może pochwalić się najdłuższym stażem pracy i największą popularnością – nie jest zagrożona. Nic bardziej mylnego. Telewizja zaczęła wykluczać prezentera z coraz większej ilości projektów.

Popularne wiadomości teraz

Plotki o Tomaszu Kammelu się potwierdziły. To koniec jego pracy

Jakie wykształcenie posiada Piotr Żyła? Nigdy byście na to nie wpadli

Krwawy Księżyc w 2021 roku: co warto o nim wiedzieć

Najmniejszy kot na świecie, który na zawsze pozostaje kociakiem

TVP zwalnia kolejną gwiazdę!

Póki co, wiedzieliśmy o tym, że Adam Zdrójkowski zastąpi Kammela w programie „Dance, Dance, Dance”. Jednak to nie koniec wielkich zmian. Okazało się bowiem, że Kammel pożegna się także z prowadzeniem zabawy sylwestrowej. Ma go zastąpić nowy ulubieniec stacji, czyli Aleksander Sikora, który już jest prezenterem „Pytania na Śniadanie”, a ostatnio miał nawet możliwość poprowadzenia Eurowizji Junior.

Eurowizja właśnie miała być dla Sikory egzaminem, który zdał perfekcyjnie wspólnie z Idą Nowakowską, która także dostanie angaż w prowadzeniu sylwestrowej zabawy z dwójką.

Jak oceniacie tę przemianę?

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com