Po zwolnieniu Basi Kurdej – Szatan z TVP, pozostało bardzo wiele wolnych „stołków” do obsadzenia. Wśród nich była posada współprowadzącej w „The Voice of Poland” – prawdziwym hitem telewizji, a więc stawka była wysoka.

Władze TVP 2 zadecydowały, że nową prowadzącą zostanie Marcelina Zawadzka, która jest dotychczas jedną z prowadzących „Pytanie na Śniadanie”. Jednak byłą miss można było już zobaczyć w ósmej edycji programu, więc widać, że szefostwu zależało na doświadczonej prezenterce. Marcelina poprowadzi odcinki na żywo, a także finał programu.

"Wracam do 'The Voice of Poland' z nieskrywaną radością i wielkimi emocjami. Do programu mam wielki sentyment a wszystkim uczestnikom kibicuję od kilku tygodni. Dostali szansę wypłynięcia na szerokie wody i życzę, żeby jak najwięcej osób dostrzegło ich muzyczny talent, który będzie miał szansę się rozwinąć. Pierwszy odcinek na żywo to zawsze wielkie emocje, które udzielają się nie tylko uczestnikom, ale też każdemu, kto tworzy ten show. Trzymajcie kciuki za naszych zdolnych wokalistów i bądźcie z nami w najbliższą sobotę o godzinie 20:05 w TVP2" - mówi Marcelina Zawadzka. 

To, czy Marcelina godnie zastąpi Kurdej – Szatan będzie już można sprawdzić w sobotę. A kto wie, może ta długonoga piękność poradzi sobie lepiej niż poprzednia gospodyni programu?

Popularne wiadomości teraz

Plotki o Tomaszu Kammelu się potwierdziły. To koniec jego pracy

Jakie wykształcenie posiada Piotr Żyła? Nigdy byście na to nie wpadli

Krwawy Księżyc w 2021 roku: co warto o nim wiedzieć