Polska dziennikarka Ola Kot, która pracuje w Eska tv, dzieli się swoimi zdjęciami z urlopu. Dziewczyna zaczęła od Dubai, gdzie spędziła tylko dwa dni, a potem ze swoim ukochanym pojechała do bajkowych, słonecznych Seszelach. Ostatni zdjęcie w jej Instagram musiało wielu otworzyć usta.

Czy Magda Mołek jest w ciąży?

Ola Kot na odpoczynku w Seszelach

„Patrzysz sobie w ocean a @wiktor_brzozowski robi Ci zdjęcie od  strony .To zdjęcie jest z dedykacja dla wszystkich dziewczyn które cierpią na ABC czyli Absolutny Brak Cycków” – podpisała Ola

Oczywiście fani zaczęli natychmiast pisaćpozytywne komentarzy:

Popularne wiadomości teraz

Kiedyś wyglądały tandetnie, dziś są ikonami stylu. Polskie gwiazdy, które przeszły przemianę

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

"Co za tyły, miss Bum Bum, twoja pupa ląduje w ulubionych, ależ dupeczka, wow Olu ślicznie wyglądasz, piękna jak zawsze"

Polska dziennikarka Ola Kot

Ola Kot

Prezenterka wcześniej jakoś nie dzieliła się swoim ciałem, odżywieniem i tym jak uprawia sport. Natomiast po uczestnictwu w "Tańcy z gwiazdami" do jej sylwetki naliczyło się więcej fanów. Występując razem ze swoim partnerem Tomaszem Barańskim, doszli w programie bardzo daleko. Dziennikarka zawsze przygotowała się do występów bardzo poważnie, co oczywiście sprawiło to, że zostały znacznie dłużej, niż tego się spodziewali. Każdym odcinkiem gwiazda dzieliła się w Instagram i też z tego się cieszyła.

Zimowa owsianka, która od razu postawi cię na nogi!

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Julia Wieniawa odpoczywała na Bali. Polska aktorka, piosenkarka Julia Wieniawa już kilka dni jest na obozie, który znajduje się na Bali. Odpoczęta, świeża, piękna taką możemy zobaczyć Julie Wieniawe, która pokazuje swoje nowe zdjęcia w Instagram. Piosenkarka wybrała dla siebie odpoczynek na cudowym Bali, aby nie tylko przywrócić swoje ciało i umysł, a i regularnie zajmować się jogą. Więcej o tym, czytaj tu

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com