Polska prezenterka Magda Mołek, została prowadząca Top Model Polska. Ona pojawiła się zamiast Joanny Krupy, która z powodu obecności małego dziecka nie była w stanie przyjechać. Dziennikarka Magda Mołek pojawiła się na wydarzeniu w granatowej sukience. Strój tak przytulał się do ciała prezenterki, że natychmiast wszyscy zaczęli przypuszczać, że kobieta jest w ciąży. Sama Mołek zdecydowała się na to dać odpowiedź:

Zimowa owsianka, która od razu postawi cię na nogi!

"Gdy tydzień temu poprowadziłam finał @topmodelpolskatvn posypały się komentarze dotyczące mojego brzucha. Nie pierwszy raz, bo już kiedyś czytałam tutaj pytania o ciążę albo o „coś do ukrycia” albo „coś do powiedzenia”. Pytająca/y nie był zainteresowany moją odpowiedzią a przeczenie zbywał/a hasłem „no dobra, dobra, i tak zobaczymy”. W kwestii rozmiarów brzucha, dawno już pożegnałam swój perfekcjonizm, bo przez lata przyprawiał mnie - nomen omen - o jego ból. Jakże uwalniająca jest moja świadomość, że tenże publicznie omawiany BRZUCH pozwolił mi nosić a potem urodzić dwóch wspaniałych synów. Że to On daje mi siłę. On trzęsie się, gdy śmieję się do rozpuku, On się spina, gdy się denerwuję, wreszcie to On pozwala mi czuć „motyle”, gdy dzieje się coś wyjątkowego. Wiem, że w czasach gdy sprzedaje się wszystko co płaskie (brzuchy szczególnie) mój okazuje się być odstępstwem od ...czasów? Pomyślałam więc, że „wolne brzuchy” są jak wolne sądy - niezbędne dla sprawiedliwości i równości społecznej Pozdrawiam Was, Dziewczyny, którym zdarzyło się słyszeć głupie uwagi bądź zauważać badawcze spojrzenia! Nie dajmy się zwariować! Uwolnijmy energię z brzuchów! Dajmy im żyć! Być zmiennymi! KOBIETA ZMIENNĄ JEST? Brzuch też" - napisała w Instagram.

Poska prezenterka Magda Mołek

Magda Mołek

Popularne wiadomości teraz

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Najmniejszy kot na świecie, który na zawsze pozostaje kociakiem

Donald Trump już poczuł ducha świąt! Nie za wcześnie?

Między tym, Magda Mołek jest polską dziennikarką. W 2011 wyszła za mąż za prawnika macieja Taborowskiego, z którym ma dwóch synów. 

Zobacz wiecej na kolezanka.com