Polska znana aktorka Aneta Zając ma dwóch dzieci-bliźniaków -Roberta i Michała. Teraz upubliczniła kadr, na którym wygląda bardzo seksownie. Ona ubrała się w aksamitną suknię i rzuciła na siebie czarną skórzaną kurtkę. Do tego idealnie pasowały czarne szpilki. Wszystko było w czerwonym, empirycznym świetle.

Natalia Siwiec pokazała swoją dyskusyjną stylizację. Wywołało sporo niegatywu

Aneta Zając pokazała się w nowej odsłonie

"Lady in Red"- podpisała.

Pod postem pojawiło się sporo przyjemnych komentarzy:

"Ale zmiana, pięknie wyglądasz Anetko, jak zwykle klasa"

Między tym, Aneta Zając wcześniej miała problem z nadwagą, co było spowodowane problemami ze zdrowiem, a właśnie z tarczycą. Na Instagram aktorka jeszcze dawniej podzieliła się zdjęciem, na którym widać, jak dobrze schudła, tracąc przy tym 10 kilogramów. Pewnie, w swoim nowym ciele czuję się doskonale. Gwiazda próbuje różne sposoby odżywienia, aby wyglądać dobrze. Możliwe, że na ten raz wybrała dla siebie jakąś idealnie pasującą dietę, co pomogła jej osiągnąć doskonały efekt. Poza tym ona bardzo dobrze zajmuje się karierą, jak w kinie, tak i w teatrze.

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Aneta Zając

Polska aktorka Aneta Zając

Natalia Nykiel nową jurorką w „The Voice of Poland”?

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Karolina Plachimowicz apeluje na Instagramie o pomoc. Karolina Plachimowicz wciąż nie przestaje zadziwiać z jaką łatwością opowiada o swoim przywatnym życiu na Instagramie, by wzbudzić zainteresowanie swoją osobą. Karolina jest byłą uczestniczką „Projektu Lady”, ale niestety, nie przeszła ona zbawiennej przemiany, a wręcz odwrotnie – kompletnie się pogubiła.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com