Na dzień dzisiejszy, nie wiadomo jeszcze czy w przyszłym sezonie „The Voice of Poland” zobaczymy Margaret. Gwiazda bowiem postanowiła odwlec w czasie decyzje zawodowe, by w 100% skupić się na swoim zdrowiu psychicznym.

Znamy skład jury „The voice of Poland”!

Mimo tego, mówi się, że stacja zawzięcie walczy o to, by do składu jurorskiego dołączyła Natalia Nykiel, która sama była uczestniczką programu. Natalia osiągnęła już w Polsce ogromną popularność, ma potężne grono fanów, a jej muzyka wyróżnia się na tle innych artystów.

Jak głosi serwis „Pudelek”, piosenkarce zaproponowano wynagrodzenie w wysokości prawie miliona złotych! Dodatkowo, telewizja zaproponowała gwieździe loty biznes klasą do Polski na czas odcinków, bowiem Natalia aktualnie mieszka w Portugalii, gdzie studiuje.

Popularne wiadomości teraz

"Całe życie zdmuchiwałam z ciebie kurz, a ty poszedłeś do swojej kochanki: to twoja wina"

"Jeśli chcecie żyć szczęśliwie, nigdy nie dawajcie swoim mężczyznom drugiej szansy. Po rozwodzie nauczyłam się tej lekcji na zawsze"

"Czułam się zbyt stara i zbyt zmęczona, by mieć kolejne dziecko, ale Adam zrobił wszystko, co w jego mocy, by zmienić moje zdanie"

"Mieliśmy wesele. Daliśmy tej parze mieszkanie, które oszczędzaliśmy dla naszej córki. Urządziliśmy je": co jeszcze możemy zrobić

„The Voice of Poland” – jest komentarz produkcji w sprawie dziwnego zachowania Kamila Bednarka podczas finału

Ponoć kolejne rozmowy na temat potencjalnego angażu Nykiel mają odbyć się w tym roku, kiedy wokalistka zagra koncert w Warszawie.

Myślicie, że Natalia sprawdziłaby się w tej roli?

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com