Polska modelka Natalia Siwiec nie boje się ubierać w różne kontrowersyjne ubrania, gdzie często wygląda bardzo seksownie. Na ten raz Siwiec zrobiła to samo. Pojawiła się na konferencji prasowej filmu "365 dni", z czego wzbudziła burchliwe emocje u internautów. Celebrytka ubrała się w mini spodenki oraz prześwitującą bluzę, na którą narzuciła skórzaną kurtkę. Takie zdjęcie gwiazda wystawiła w swoim Instagram, podpisując go:

"Dziś poznaliśmy aktorów filmu „365 dni” na podstawie bestselleru @blanka_lipinska. W końcu w kinie zobaczymy erotyk w którym grają ładni aktorzy. a sceny seksu są pokazane ze smakiem i wyczuciem.Gratuluję Blanczita, a także wszystkim,którzy brali udział w produkcji"

Natalia Siwiec na konferencji prasowej filmu 365 dni

Justin Timberlake w końcu skomentował swoje spotkanie w barze z kollegą

Jak zawsze post nie został bez komentarzy. Niektórze byli pozytywnie zachwyceni stylizacją Natalii, a inne ostro pokazali swoje niezadowolenie.

Popularne wiadomości teraz

"Skąd masz takie drogie ubrania, mój kochanek mi je dał": krzyknął mężczyzna, gdy znalazł ubrania, które ukrywała jego żona

"Co za zdrada, nie mam pojęcia, od kogo są te bukiety": byli dobroczyńcy, którzy powiedzieli mi o twoich podróżach

"Kiedyś skończyły mi się pieniądze i byłam w innym mieście. Nie miałam ani grosza w portfelu, więc zadzwoniłam do męża, ale on mnie zaskoczył"

"Pobraliśmy się, gdy byłam już w siódmym miesiącu ciąży. Świętowaliśmy skromnie, tylko z najbliższymi. Po ślubie nie mieliśmy dokąd pójść"

"Przesadziłaś z bluzką, Dno...Goły sztuczny cyc!"

Natalia Siwiec nie chciała długo milczyć, i odpowiediziała:

"Wystarczy, że zrozumiesz to, co napisałaś na początku i nie będziesz się nad tym już nigdy wićej zastanawiać"

Natalia Siwiec

A jak wam stylizacja polskiej modelki?

Małgorzata Socha zdradza swój przepis na udane małżeństwo

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Magda narożna pokazała swoj zdjęcie w bikini. Polska piosenkarka, wokalistka popularnego i lubianego zespołu „Piękni i Młodzi”, -Magda Narożna, od niedawna rozstała się se swoim mężem Dawidem, z którym i był założony zespół. Dosłownie po miesiącu każdy z nich znalazł drugą połowę. Sama Magda podzieliła się kadrem z wesela, na którym towarzyszył jej nowy mężczyzna. Mężczyzna ma na imię Krzysztof (wnioskujemy z tego, że artystka zaznaczyła jego stronę w Instagram). Dalej czytaj tu.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com