Polska piosenkarka, wokalistka popularnego i lubianego zespołu „Piękni i Młodzi”, - Magda Narożna, od niedawna rozstała się se swoim mężem Dawidem, z którym i był założony zespół. Dosłownie po miesiącu każdy z nich znalazł drugą połowę. Sama Magda podzieliła się kadrem z wesela, na którym towarzyszył jej nowy mężczyzna. Mężczyzna ma na imię Krzysztof (wnioskujemy z tego, że artystka zaznaczyła jego stronę w Instagram)

5 najgorszych modowych błędów, które popełnia większość kobiet

Magda Narożna ze swoim nowym partnerem

Właśnie z tym nowym partnerem piosenkarka pojechała do Egiptu i zaczęła wstawiać w Instagram swoje nowe zdjęcia w nowym czarnym ustroju kąpielowym.

Magda Narożna zrobiła zdjęcie w bikini

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Mrowisko

Polska piosenkarka ma urlop w Egypcie

Oczywiście, natychmiast pojawili się komentarzy, jak i pozytywne, ta i nie za bardzo:

"Figura mało sexi,lepiej się tak nie pokazywać"

Jednakże fani artystki szybko napisali odwrotne komentarzy:

"Wiedziałam , że zaczną się czepiać Twojego brzucha. Ludzie, brzuch to priorytet czy wyznacznik szczęścia? Piękna , kochana , spełniona matka i kobieta w kraju gdzie jest 28 stopni i słońce na wakacjach , ja to raczej zazdroszczę ciepła i wakacji w listopadzie a nie patrzę jaki kto ma brzuch"

Blanka Lipińska ujawniła obsadę filmu „365 dni”

Na to wszytko sama Magda w żaden sposób nie zareagowała. Ona tylko kontyonowała dale wystawiać dobroduszne zdjęcia z urlopu. 

Wcześniej pisalismy o tym, jak Lizzo pokaząła swoje niegrzeczne zdjęcia. Amerykańska raperka Lizzo udostępniła w swoim Instagram zdjęcia, które spowodobało burzę emocji u ludzi. Melissa Jefferson, a właśnie Lizzo, amerykańska raperka otrzymała swój debiut na scenie w 2013 roku. Wtedy ona wydała pierwszy album zatytułowany "Lizzobangers". Jednak już bardziej znaną ona stała po 6 lat. Na początku tego roku sławę Amerykance przyniosły utwory "Juice" oraz "Tempo", które znalazły się na szycie niejednej listy przebojów. O tym więcej czytaj tu. 

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com