Polska piosenkarka, wokalistka popularnego i lubianego zespołu „Piękni i Młodzi”, - Magda Narożna, od niedawna rozstała się se swoim mężem Dawidem, z którym i był założony zespół. Dosłownie po miesiącu każdy z nich znalazł drugą połowę. Sama Magda podzieliła się kadrem z wesela, na którym towarzyszył jej nowy mężczyzna. Mężczyzna ma na imię Krzysztof (wnioskujemy z tego, że artystka zaznaczyła jego stronę w Instagram)

5 najgorszych modowych błędów, które popełnia większość kobiet

Magda Narożna ze swoim nowym partnerem

Właśnie z tym nowym partnerem piosenkarka pojechała do Egiptu i zaczęła wstawiać w Instagram swoje nowe zdjęcia w nowym czarnym ustroju kąpielowym.

Magda Narożna zrobiła zdjęcie w bikini

Popularne wiadomości teraz

Rodzice Anny nie wzięli udziału w ślubie, mówiąc swojej jedynej córce, że to małżeństwo nie przetrwa

"Kiedyś skończyły mi się pieniądze i byłam w innym mieście. Nie miałam ani grosza w portfelu, więc zadzwoniłam do męża, ale on mnie zaskoczył"

Żaden z gości na weselu nie miał pojęcia, że para młoda ledwo się zna, ale Anna nie spodziewała się, że będzie to znak od losu

"Mieliśmy wesele. Daliśmy tej parze mieszkanie, które oszczędzaliśmy dla naszej córki. Urządziliśmy je": co jeszcze możemy zrobić

Polska piosenkarka ma urlop w Egypcie

Oczywiście, natychmiast pojawili się komentarzy, jak i pozytywne, ta i nie za bardzo:

"Figura mało sexi,lepiej się tak nie pokazywać"

Jednakże fani artystki szybko napisali odwrotne komentarzy:

"Wiedziałam , że zaczną się czepiać Twojego brzucha. Ludzie, brzuch to priorytet czy wyznacznik szczęścia? Piękna , kochana , spełniona matka i kobieta w kraju gdzie jest 28 stopni i słońce na wakacjach , ja to raczej zazdroszczę ciepła i wakacji w listopadzie a nie patrzę jaki kto ma brzuch"

Blanka Lipińska ujawniła obsadę filmu „365 dni”

Na to wszytko sama Magda w żaden sposób nie zareagowała. Ona tylko kontyonowała dale wystawiać dobroduszne zdjęcia z urlopu. 

Wcześniej pisalismy o tym, jak Lizzo pokaząła swoje niegrzeczne zdjęcia. Amerykańska raperka Lizzo udostępniła w swoim Instagram zdjęcia, które spowodobało burzę emocji u ludzi. Melissa Jefferson, a właśnie Lizzo, amerykańska raperka otrzymała swój debiut na scenie w 2013 roku. Wtedy ona wydała pierwszy album zatytułowany "Lizzobangers". Jednak już bardziej znaną ona stała po 6 lat. Na początku tego roku sławę Amerykance przyniosły utwory "Juice" oraz "Tempo", które znalazły się na szycie niejednej listy przebojów. O tym więcej czytaj tu. 

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com