Krzysztof Ibisz najbardziej znany polski prowadzący i telewizyjna twarz Polsatu. Prowadził takie programy, jak: "Bar”, „Awantury o kasę” i „Gry w ciemno", a obecnie jest prezenterem na "Taniec z gwiazdami". Oprócz tego, że w swojej karierze zawsze jest na wysokości, w swoim własnym życiu też było dużo zjawiskowych rzeczy.

Joanna Krupa szczerze o macierzyństwie

Krzysztof Ibisz

Pierwszą jego żoną była Anna Zajdler – piękna redaktor naczelna Gali, pracowała również dla InStyle, Joy i Shape. Para pobrała się w 1998 roku, co była transmitowano na żywo w telewizji. Poznali się w 1994 roku. Krzysztof wręczył jej wizytówkę, ona zrewanżowała się mu numerem telefonu. Przez 3 lata nie mieli między sobą kontakt w ogóle, aż potem sam Ibisz zdecydował się zadzwonić do Anny. Sama ona była w wielkim szoku i nie oczekiwała takiego powrotu w jej życiu. Spotkali się one w 1997 roku na starówce w Warszawie, a potem razem wyjechali do Włoch, gdzie prezenter jej się oświadczył . Później narodził się syn Maksymilian. Jednak ten ślub potrwał nie długo. Para się rozstała. Drugą żona, to była też Anna, ale już Nowak— prezenterka telewizyjną, znaną głównie z roli prowadzącej w programie Pani Gadżet. Ten ślub potrwał z 2005 do 2009 roku, gdzie na świat pojawił się drugi syn - Vincent. Potem w życiu Krzysztofa pojawiła się Patrycja Madejska, ale po 7 latach związku tak i nie wzięli ślub.

Krzysztof Ibisz z Anną Zajdler

Popularne wiadomości teraz

Piękna wieczorna modlitwa do Anioła Stróża

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Trzy znaki zodiaku zakręcą kołem fortuny do końca października

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Po wielkiej stracie w życiu Ibisza, a właśnie śmierć ojca, zdarzyło się tak, że życiu ponownie połączyło Krzysztofa i Annę Nowak. Ona w ten czas bardzo go wspierała. Teraz para pokazuje się razem na wspólnych obiadach rodzinnych i spacerach. Pojawili się wraz z tym plotki czy to naprawdę one są razem? Natomiast Ibisz odpowiedział na to pytanie:

"Jedyne co się za tym kryje to przyjaźń, zdrowy rozsądek i wielka miłość do wspólnego dziecka. Nie jesteśmy parą, ale możemy na siebie liczyć"

Anna Lewandowska zdradza swoje podsumowanie mijającego roku

Krzysztof Ibisz z Anną Nowak

Możliwe, to tylko słowa, nikt nie zna, co tak naprawdę czują do siebie każdy z nich? Może w końcu uda się odnowić stary związek miłosny?

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com