Polsko-czeska piosenkarka Ewa Farna znana w Polsce z takich muzycznych utworów jak: Wszystko albo nic, Ewakuacja, Cicho, Bez łez i inne. W 2017 roku celebrytka tajemniczo wzięła ślub z Martinem Chobotem, który jest gitarzystą w zespole swojej żony Ewy Farnej i dodatkowo zajmuje się nieruchomościami. Następnie urodziła synka Artura.

Kinga Rusin zdradziła znaczenie imion córek

Piosenkarka Ewa Farna

W te święta największe stacji telewizyjne zaprosiły piosenkarkę, aby ona zadowoliła swoimi występami publiczność. Lecz gwiazda zrezygnowała z wielkiej propozycji. Wszystkie swoje występy ona przesunęła na inny termin, bo bardzo chce spędzić Boże Narodzenie razem ze swoją rodziną.

"Boże Narodzenie to dla Ewy i jej rodziny wyjątkowy czas, dlatego ułożyła swój grafik muzyczny tak, by już tydzień przed świętami mieć wolne. Nadchodząca Gwiazdka będzie dla Ewy i jej męża Martina wyjątkowa, bo pierwszy raz spędzą ją z synkiem Arturem i chcą się do tego dobrze przygotować" - mówi  znajoma gwiazdy.

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Ewa Farna z synem

Tak samo wiadomo, że w większości występów za kulisami zawsze ją czekał mały synek. I na pewno Ewa nie mogła sobie pozwolić, aby jej dziecko zostało bez matki w taki wyjątkowy i świąteczny dzień.

Ewa Farna i jej rodzina

Weronika Marczuk pisze książke o ciąży. Zdradziła jakie tematy będą dotykane

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Joanna Krupa mówi o macierzyństwie. Joanna Krupa pierwszy raz komentuje początki macierzyństwa: „Przyznam się, że nie jest lekko”. Na początku listopada, marzenie Joanny Krupy spełniło się. Na świat przyszła jej długo wyczekiwana córeczka Asha-Leigh. Mała jest owocem małżeństwa Joanny i Douglasa Nunesa.Pomimo tego, że para ma za sobą krótki staż, jej partner marzył o szybkim założeniu rodziny. Szczegóły czytaj tu

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com