Monika Marczuk-ukraińska producentka filmowa, osoba telewizyjna w Polsce, skupiła się na napisaniu książki o ciąży i wielkiej drogi do macierzyństwa. Będzie ona poświęcona przyszłym kobietom, rodzinom, które tak samo oczekują na pojawienie się dziecka.

Natalia Kukulska nagrała świąteczny przebój

Tą jesienią stało wiadomo, że Weronika powraca do Polski i niezadługo będzie matką.

Weronika Marczuk

,,To prawda, wkrótce zostanę mamą. Jestem bardzo szczęśliwa, że za kilka miesięcy pojawi się nasza córeczka. Nie ukrywam, że zawsze pragnęłam dziecka i czuję teraz ogromną wdzięczność w sercu za ten wspaniały dar" - mówiła gwiazda.


Tak samo dodała, z jakiego powodu zdecydowała się na napisanie książki:

„Wiem, że ta książka jest potrzebna wielu kobietom, które często kontaktują się ze mną i zadają mnóstwo pytań, odkąd dowiedziały się, że niedługo zostanę mamą. Jeśli nasze doświadczenia mogą pomóc innym”


Gwiazda jest na ósmym miesiącu ciąży. I na początku stycznia musi pojawić się jej długooczekiwana córeczka.

Popularne wiadomości teraz

"Czułam się zbyt stara i zbyt zmęczona, by mieć kolejne dziecko, ale Adam zrobił wszystko, co w jego mocy, by zmienić moje zdanie"

"Co za zdrada, nie mam pojęcia, od kogo są te bukiety": byli dobroczyńcy, którzy powiedzieli mi o twoich podróżach

"Kiedyś skończyły mi się pieniądze i byłam w innym mieście. Nie miałam ani grosza w portfelu, więc zadzwoniłam do męża, ale on mnie zaskoczył"

"Płacić czesne, kupować rzeczy, mieć ślub, ale gdzie jest wdzięczność". Anna po raz pierwszy w życiu pomyślała o sobie i stała się samolubną matką

Krzysztof Ibisz był widziany z byłą żoną. Miłość wróciła?

Marczuk jest w ciąży

Monika Marczuk

Marczuk już od dawna zrezygnowała od pracy w show-biznesie. Po tym, jak był wielki skandal, gdzie sprawa dotyczyła korupcji, gwiazda nie za bardzo pojawiała się w mediach. Za pół roku Weronika została oczyszczona z zarzutów, i po tym cały czas twierdziła, że nie dokonywała przestępstwa i zawsze była uczciwa przed prawem. Monika Marczuk sama jest z Kijowa, do Polski przyjechała po to, aby zbudować karierę naukową. Między tym poznała Cezaria Pazurę (polski aktor), który całkowicie zmienił życie Ukrainki. Ten związek trwał do 2007 roku, po czym para się rozstała. Obecnie jest w związku z polakiem, tożsamość, którego nie jest znana. W 2011 uczestniczyła w programie Tańcy z gwiazdami, a po zakończeniu zaczęła zajmować się polityką. Z tego, że wcześniej skończyła prawo w Warszawskim Uniwersytecie, na dzisiaj ma możliwość być radcą prawnym, konkretnie zajmuje się sprawami dotyczące relacji Polski i Ukrainy.

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com