Co roku firma Coca-Cola zaprasza gwiazdy do swojej oryginalnej interpretacji utworu „Coraz bliżej święta”, który jest niekwestionowanym hitem wśród świątecznych przebojów.

Andrzej Duda ubrał już choinkę! Godna prezydenta?

Do tej pory tego zadania podjęli się między innymi: MargaretCleo, Katarzyna NosowskaAnia Szarmach czy Kasia Kowalska. Tym razem będzie to Natalia Kukulska, która do współpracy zaprosiła swojego męża Michała Dąbrówkę oraz syna Janka.

Utwór utrzymywany jest w klimacie elektro-popu, który na co dzień jest najbliższy Kukulskiej.

Popularne wiadomości teraz

Kiedyś wyglądały tandetnie, dziś są ikonami stylu. Polskie gwiazdy, które przeszły przemianę

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Zrobienie nowej wersji tak znanego świątecznego utworu to wyzwanie, ale bardzo wdzięczne. Zależało mi, żeby całość wyszła naturalnie i bezpretensjonalnie. Osadzony, głęboki groove dodał nowoczesności, choć bazuje na „ejtisowym”, vintage’owym brzmieniu – do tego świąteczne z natury dźwięki ksylofonu złamane charakternymi syntezatorami analogowymi, gitara elektryczna oraz chórki i mamy potrawę pt.: „Coraz bliżej Święta”. Bardzo dziękuję wszystkim muzykom za przyprawienie jej swoim talentem. Mam nadzieję, że atmosfera tego utworu umili nam Święta – wyznała Natalia Kukulska.

Inspiracje na dekoracje świątecznego stołu

Warto zwrócić uwagę na to, że do tej pory Natalia współpracowała już ze swoim mężem, ale Janek dopiero debiutuje, tworząc dla tak szerokiej publiczności.

Natalia nie ukrywa, że jest dumna ze swojego 19-letniego syna. Chłopak skończył szkołę podstawową w klasie fortepianu. Gra na ksylofonie, wibrafonie, perkusji i bębnach oraz uczestniczy również w zajęciach Warsztatowej Akademii Musicalowej pod patronatem Teatru Roma. Wszystko więc wskazuje na to, że także kolejne pokolenie w domu Natalii, wiąże swoje plany z muzyką.

Jak oceniacie to świeże spojrzenie na znany hit?

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com