Edyta Górniak przyzwyczaiła nas do kontrowersji, które uwielbia. Piosenkarka także bez krzty zażenowania opowiada o swoim życiu prywatnym także w jej obecnym programie „My Way”, który teoretycznie opowiada o nauce jazdy.

Edyta Górniak flirtuje z instruktorem z „My Way” – coś z tego będzie?

Wokalistka przebywa właśnie w swoim drugim domu, czyli w Los Angeles, a tam spotkała międzynarodową gwiazdę.

W niedzielę Górniak zaskoczyła wszystkich swoich fanów, publikując na Instagramie zdjęcie z Miley Cyrus i jej chłopakiem Codym Sipmsonem. Fotka była wybitnie urocza, bowiem była gwiazda Disney’a obejmowała na nim Edi, czule kładąc głowę na jej ramieniu.

Popularne wiadomości teraz

"Jeśli chcecie żyć szczęśliwie, nigdy nie dawajcie swoim mężczyznom drugiej szansy. Po rozwodzie nauczyłam się tej lekcji na zawsze"

"Czułam się zbyt stara i zbyt zmęczona, by mieć kolejne dziecko, ale Adam zrobił wszystko, co w jego mocy, by zmienić moje zdanie"

"Kiedyś skończyły mi się pieniądze i byłam w innym mieście. Nie miałam ani grosza w portfelu, więc zadzwoniłam do męża, ale on mnie zaskoczył"

"Mieliśmy wesele. Daliśmy tej parze mieszkanie, które oszczędzaliśmy dla naszej córki. Urządziliśmy je": co jeszcze możemy zrobić

Edyta Górniak jest zakochana?

"Dziękuję za naładowanie mojego serca miłością, dobrocią i muzyką, Miley Cyrus i Cody Simpson" - napisała Edyta.

Oczywiście internauci zaczęli się zastanawiać, czy może Edyta planuje wspólną pracę z Cyrus, ale jednak okazało się, że nic takiego się nie wydarzyło, oprócz tego, że Edi pozdrowiła Miley od fanów z Polski.

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com