Polsko-czeska piosenkarka Ewa Farna pod koniec czerwca 2019 roku została matką. U niej z mężem Martinem Chobotę urodził się syn Artur. Swojego dziecka gwiazda starała się nie pokazywać, tylko kiedyś wystawiła zdjęcie, gdzie ona była na spacerze z wózkiem. Natomiast samego Artura nie było widać.

Małgorzata Rozenek-Majdan szczerze o kolejnym dziecku

Piosenkarka Ewa Farna

Kariera Ewy Farny rozwija się dynamicznie. Ona daje z siebie wszystko na swoich koncertach i bardzo stara się dla publiczności. Jakoś celebrytka przyznała się, że zawsze na jej występach poza sceną czeka na niej mała radość z babcią. I jak serce prawdziwej matki nie może na to nie reagować.

W najnowszym zdjęciu, które Ewa Farna opublikowała w swoim Instagram, gwiazda wreszcie pokazała swojego syna, ale nie do końca. Ewa stoi w długie czerowenej sukience i w rękach trzyma swojego synka Artura. Gwiazda nie zdecydowała się na pokazanie dziecka w całej okazałości. Natychmiast pojawiły się śliczne komentarzy pod postem:

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Ewa Farna ze swoim synkiem Arturem

"Podziwiam i chylę czoło naprawdę. Teraz sama wiem jak trudno cokolwiek pogodzić z taką małą istotą Ślicznie macierzyństwo Pani służy Pozdrawiam cieplutko piękna foteczka Piękna mama"

Sanna Marin została właśnie najmłodszą premierką na świecie

Przypominamy, że wczesniej pisaliśmy o tym, jak Ewa farna zrezygnowała z wielkich pieniędzy. Ewa Farna to jest najbardziej znana w Polsce piosenkarka. Gwieździe zaproponowali występować na święta za bardzo wielki pieniądz, natomiast Ewa powiedziała "nie". Co stało powodem? Polsko-czeska piosenkarka Ewa Farna znana w Polsce z takich muzycznych utworów jak: Wszystko albo nic, Ewakuacja, Cicho, Bez łez i inne. W 2017 roku celebrytka tajemniczo wzięła ślub z Martinem Chobotem, który jest gitarzystą w zespole swojej żony Ewy Farnej i dodatkowo zajmuje się nieruchomościami. Następnie urodziła synka Artura.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com