Polski dziennikarz Tomasz Siekielski jakiś czas temu wałczył ze swoją nadwagą. Ten problem bardzo przeszkadzał mu w normalnym funkcjowaniu, a nawet zagrażał życiu. Dziennikarz jakoś przyznał się w tym, że ma zależnienie od jedzenia:

"Zajadałem stres. Jedni mają takie uzależnienia jak alkohol, czy narkotyki, moim uzależnieniem było przejadanie się”

Tomasz Siekielski z nadwagą

Tomasz Siekielski

W swoje czasy Siekielski ważył aż 184 kilogramy. Od jakiegoś szczęśliwego momentu zdecydował całkowiecie zmienić swoje życie. Pierwszym krokiem stała operacja zmniejszenia żołądka. Dalej reżyser filmu Tylko nie mów nikomu, postanowił prowadzić zdrowy styl życia, a właśnie mieć zawsze prawidłowe zdrowe jedzenie i uprawiać sport. 

Popularne wiadomości teraz

"Nie ufaj Lisie, to zła osoba. Znam ją od 20 lat". To nie powstrzymuje jej przed korzystaniem z usług twojego męża

"Skąd masz takie drogie ubrania, mój kochanek mi je dał": krzyknął mężczyzna, gdy znalazł ubrania, które ukrywała jego żona

"Co za zdrada, nie mam pojęcia, od kogo są te bukiety": byli dobroczyńcy, którzy powiedzieli mi o twoich podróżach

Żaden z gości na weselu nie miał pojęcia, że para młoda ledwo się zna, ale Anna nie spodziewała się, że będzie to znak od losu

Polska aktorka Katarzyna Figura pojawiła się z nową fryzurą

Teraz w najnowszym zdjęciu na Instagramie gwiazdy możemy zobaczyć wynik ciężkiej pracy i wytrzymałości. Plus do tego Tomasz zmienił fryzurę, co jeszcze bardziej dodało mu uroku i seksualności. 

Tomasz Sikileski z nową metamorfozą

Pod zdjęciem pojawiło się sporo zachwycających komentarzy od fanów i internautów:

"Fryzura petarda,  Świetnie Pan wygląda, mam nadzieję, że wygląd idzie ze zdrowiem w parze,  Szacun Panie Tomku"

Za wspaniały rezultat, który osiągnął dziennikarz, on bardzo dziękuję żonie - Annie, która wspierała go w trudnych czasach życia. Wy też jesteście pod wrażeniem nowej metamorfozy gwiazdy?

Ewa Farna pokazała swojego małego synka

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Monika Kozakieiwcz ma nową fryzurę. Polska aktorka, była uczestniczka „Love Island”- Monika Kozakiewicz zdecydowała się na zmiany w swoim wyglądzie. Monika jest najbardziej znana z uczestnictwa w „Love Island. Wyspa miłości”. W końcu stworzyła szczęśliwy związek z Pawłem Trybulskim. Niestety sama para nie wygrała, ale największym ich zwycięstwem okazała się miłość. Teraz młodzie są szczęśliwe i zachwycają swoimi zdjęciami w Instagram. Po programie minęło sporo czasu. Kozakiewicz zdecydowała się na realizację swojej największej pasji, a właśnie robienie makijażu. Wśród jej klientów, są różne znane polskie celebrytki.

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com