Polska aktorka, była uczestniczka „Love Island”- Monika Kozakiewicz zdecydowała się na zmiany w swoim wyglądzie. Monika jest najbardziej znana z uczestnictwa w „Love Island. Wyspa miłości”. W końcu stworzyła szczęśliwy związek z Pawłem Trybulskim. Niestety sama para nie wygrała, ale największym ich zwycięstwem okazała się miłość. Teraz młodzie są szczęśliwe i zachwycają swoimi zdjęciami w Instagram. Po programie minęło sporo czasu. Kozakiewicz zdecydowała się na realizację swojej największej pasji, a właśnie robienie makijażu. Wśród jej klientów, są różne znane polskie celebrytki.

Karolina Plachimowicz apeluje na Instagramie o pomoc

Monika Kozakiewicz ze swoim ukochanym Pawłem Trybulskim

Nowy obraz 

Przyzyczajona fryzura gwiazdy to dlugie, blond włosy. Natomiast ona nie postanowiła odcinąc ich, a tylko zmienić kolor. Do tego momentu miała swój naturalny blond. Teraz wygląda jeszcze bardziej "na biało".

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Monika Kozakiewicz w swoim naturalnym blond

Monika Kozakiewicz z nowa fryzurą

„Lubie siebie w wersji niecodziennej. Tym razem oszalałam. Thank Patri @patryk.doman zdecydowanie należysz do najzdolniejszych. Udanego weekendu guys” - podpisała swój post Monika.

View this post on Instagram

🧝‍♀️

A post shared by Monika Kozakiewicz (@moniakej) on

Pojawiły się liczne komentarzy:

„ale cudny włosy, omg nie poznałam, wyglądasz jak @kurdejszatan”

A jak wam nowy kolor włosów Moniki Kozakiewicz?

Dorota Szelągowska została skrytykowana przez fanów. Co się stało?

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Marta Wierzbicka pokazała swoje szczuple nogi. Polska aktorka Marta Wierzbicka ostatnio bardzo się zmieniła. Po tym jak zrzuciła kilka kilogramów, wygląda zupelnie inaczej. Marta często dzieli sie swoimi zdjęciamu w Instagram i pikazuje co ona robi na co dzień. Ona zajmuje się sportem, spotyka się z przyjaciółmi i często je w różnych restauracjach i kawiarniach. Na foto jedzenia gwiazda zwraca szczegółna uwagę i w żadnym przypadku nie powiesz, że to jest dietyczne dania. Dlaczego nadał jej nogi pozostaja takie szczuple?

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com