Polska aktorka, była uczestniczka „Love Island”- Monika Kozakiewicz zdecydowała się na zmiany w swoim wyglądzie. Monika jest najbardziej znana z uczestnictwa w „Love Island. Wyspa miłości”. W końcu stworzyła szczęśliwy związek z Pawłem Trybulskim. Niestety sama para nie wygrała, ale największym ich zwycięstwem okazała się miłość. Teraz młodzie są szczęśliwe i zachwycają swoimi zdjęciami w Instagram. Po programie minęło sporo czasu. Kozakiewicz zdecydowała się na realizację swojej największej pasji, a właśnie robienie makijażu. Wśród jej klientów, są różne znane polskie celebrytki.

Karolina Plachimowicz apeluje na Instagramie o pomoc

Monika Kozakiewicz ze swoim ukochanym Pawłem Trybulskim

Nowy obraz 

Przyzyczajona fryzura gwiazdy to dlugie, blond włosy. Natomiast ona nie postanowiła odcinąc ich, a tylko zmienić kolor. Do tego momentu miała swój naturalny blond. Teraz wygląda jeszcze bardziej "na biało".

Popularne wiadomości teraz

"Całe życie zdmuchiwałam z ciebie kurz, a ty poszedłeś do swojej kochanki: to twoja wina"

"Skąd masz takie drogie ubrania, mój kochanek mi je dał": krzyknął mężczyzna, gdy znalazł ubrania, które ukrywała jego żona

"Co za zdrada, nie mam pojęcia, od kogo są te bukiety": byli dobroczyńcy, którzy powiedzieli mi o twoich podróżach

"Mieliśmy wesele. Daliśmy tej parze mieszkanie, które oszczędzaliśmy dla naszej córki. Urządziliśmy je": co jeszcze możemy zrobić

Monika Kozakiewicz w swoim naturalnym blond

Monika Kozakiewicz z nowa fryzurą

„Lubie siebie w wersji niecodziennej. Tym razem oszalałam. Thank Patri @patryk.doman zdecydowanie należysz do najzdolniejszych. Udanego weekendu guys” - podpisała swój post Monika.

View this post on Instagram

🧝‍♀️

A post shared by Monika Kozakiewicz (@moniakej) on

Pojawiły się liczne komentarzy:

„ale cudny włosy, omg nie poznałam, wyglądasz jak @kurdejszatan”

A jak wam nowy kolor włosów Moniki Kozakiewicz?

Dorota Szelągowska została skrytykowana przez fanów. Co się stało?

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Marta Wierzbicka pokazała swoje szczuple nogi. Polska aktorka Marta Wierzbicka ostatnio bardzo się zmieniła. Po tym jak zrzuciła kilka kilogramów, wygląda zupelnie inaczej. Marta często dzieli sie swoimi zdjęciamu w Instagram i pikazuje co ona robi na co dzień. Ona zajmuje się sportem, spotyka się z przyjaciółmi i często je w różnych restauracjach i kawiarniach. Na foto jedzenia gwiazda zwraca szczegółna uwagę i w żadnym przypadku nie powiesz, że to jest dietyczne dania. Dlaczego nadał jej nogi pozostaja takie szczuple?

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com