Dorota Szelągowska została skrytykowana przez obserwujących na Instagramie. Od niedawna znana polska prezenterka podzieliła się zdjęciem, na którym pokazuje jak udekorowała swoje biuro, które znajduje się w centrum Warszawy. Ona wszędzie rozmieściła jasne światełka i tak samo udekorowała obok piękne choinki. I wszystko wyglądało bardzo bajecznie, natomiast fani zauważyli jedną detal, która doprowadziła ich do napisania niezadowolonego komentarzu:

Anna Lewandowska zdradza swoje podsumowanie mijającego roku

„Jestem Pani fanką naprawdę, wszystko na tym zdjęciu pięknie ladnie opróczjednego detalu...mianowicie „dywanu”...robienie takich rzeczy jak dywany, ubrania czy dodatki zwierząt powinny być surowo zabronione”

Dorota Szelągowska udostępniła zdjęcie w swoim Instagram

Na ten komentarz Szelągowska nie dała żadnej odpowiedzi. I wciąż nie wiadomo, czy dywan został wykonany z prawdziwej skóry zwierza czy nie. Być może wkrótce doczekamy się odpowiedzi od Doroty.

Popularne wiadomości teraz

"Czułam się zbyt stara i zbyt zmęczona, by mieć kolejne dziecko, ale Adam zrobił wszystko, co w jego mocy, by zmienić moje zdanie"

"Co za zdrada, nie mam pojęcia, od kogo są te bukiety": byli dobroczyńcy, którzy powiedzieli mi o twoich podróżach

"Kiedyś skończyły mi się pieniądze i byłam w innym mieście. Nie miałam ani grosza w portfelu, więc zadzwoniłam do męża, ale on mnie zaskoczył"

"Stoję przed mieszkaniem twojego kochanka, kiedy przyjedziesz, otwórz drzwi". Marta nie spodziewała się takiej reakcji męża

Polska prezenterka Dorota Szelągowska

A jaką opinię wy macie na ten temat?

Czy TVP zdecyduje się na transmisję wręczenia Nobla Oldze Tokarczuk?

Wczesniej pisaliśmy o tym, jak Dorota Szelągowska opanowała swoje biuro. Do Nowego Roku zostało mniej niż jeden miesiąc, większość polskich celebrytów już zaczęli aktywnie przygotowywać się do świąt. Polska prezenterka Dorota Szelągowska ozdobiła swoje własne biuro dekoracjami świątecznymi. Między tym, pokazała swój dobry smak. W swoim Instagram pokazała, jak przystroiła okna, ściany i wejście. Więcej szczegółow na ten temat, czytaj tu

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com