Dorota Szelągowska została skrytykowana przez obserwujących na Instagramie. Od niedawna znana polska prezenterka podzieliła się zdjęciem, na którym pokazuje jak udekorowała swoje biuro, które znajduje się w centrum Warszawy. Ona wszędzie rozmieściła jasne światełka i tak samo udekorowała obok piękne choinki. I wszystko wyglądało bardzo bajecznie, natomiast fani zauważyli jedną detal, która doprowadziła ich do napisania niezadowolonego komentarzu:

Anna Lewandowska zdradza swoje podsumowanie mijającego roku

„Jestem Pani fanką naprawdę, wszystko na tym zdjęciu pięknie ladnie opróczjednego detalu...mianowicie „dywanu”...robienie takich rzeczy jak dywany, ubrania czy dodatki zwierząt powinny być surowo zabronione”

Dorota Szelągowska udostępniła zdjęcie w swoim Instagram

Na ten komentarz Szelągowska nie dała żadnej odpowiedzi. I wciąż nie wiadomo, czy dywan został wykonany z prawdziwej skóry zwierza czy nie. Być może wkrótce doczekamy się odpowiedzi od Doroty.

Popularne wiadomości teraz

Trzy znaki zodiaku zakręcą kołem fortuny do końca października

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Polska prezenterka Dorota Szelągowska

A jaką opinię wy macie na ten temat?

Czy TVP zdecyduje się na transmisję wręczenia Nobla Oldze Tokarczuk?

Wczesniej pisaliśmy o tym, jak Dorota Szelągowska opanowała swoje biuro. Do Nowego Roku zostało mniej niż jeden miesiąc, większość polskich celebrytów już zaczęli aktywnie przygotowywać się do świąt. Polska prezenterka Dorota Szelągowska ozdobiła swoje własne biuro dekoracjami świątecznymi. Między tym, pokazała swój dobry smak. W swoim Instagram pokazała, jak przystroiła okna, ściany i wejście. Więcej szczegółow na ten temat, czytaj tu

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com