W sieciach społecznościowych polskie gwiazdy naprawdę dostały szału. Coraz więcej celebrytów postanawiają coś zmienić w swoim wyglądzie. Możliwe to jest wszystko związane z nastąpieniem Nowego roku, gdzie gwiazdy chcą zacząć wszystko od zera. Nie przeszło to mimo Marceliny Leszczak, która też zmieniła swój wygląd.

Marcelina Leszczak stała popularna w Polsce dzięki programowi Top Model, w którym ona nawet doszła do finału. Po zakończeniu audycji telewizyjnej dziewczyna bardzo dobrze wdrążyła się do polskiego show-biznesu. Probowała siebie nawet jako aktorka, gdzie mogliśmy ją zobaczyć w takim seriale jak Miłość na bogato. W jakimś momencie Leszczak znikła z telewizora i jakiś czas o niej nie było ni słychać. Aż dopóki celebrytka nie zaczęła spotykać się z Miśkiem Koterskim.

Miss Polski 2019 wyjawiła, czy ma chłopaka

Marcelina Liszczak

U pary narodził się syn Frederyk. W swoim Instagram Marcelina zaczęła coraz bardziej pokazywać słodkie zdjęcia ze swoim dzieckiem. A tym razem w centrum uwagi stała jej nowa fryzura. Postanowiła sobie odświeżyć look i zrobić grzywkę. Trzeba się przyznać, że taki obraz bardzo dla niej pasuje, robi ją bardzo seksowną i nowoczesną. Swoje foto Marcelina pokazała w Instastories, może później zobaczymy całkowitą sesję na profilu w mediach społecznościowych.

Popularne wiadomości teraz

Rodzice Anny nie wzięli udziału w ślubie, mówiąc swojej jedynej córce, że to małżeństwo nie przetrwa

"Skąd masz takie drogie ubrania, mój kochanek mi je dał": krzyknął mężczyzna, gdy znalazł ubrania, które ukrywała jego żona

"Czułam się zbyt stara i zbyt zmęczona, by mieć kolejne dziecko, ale Adam zrobił wszystko, co w jego mocy, by zmienić moje zdanie"

Żaden z gości na weselu nie miał pojęcia, że para młoda ledwo się zna, ale Anna nie spodziewała się, że będzie to znak od losu

Marcelina Leszczak zmieniła fryzurę

Ile kaw dziennie można wypić, żeby sobie nie zaszkodzić?

Jak wam nowy obraz gwiazdy?

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com