Poska dziennikarka Agnieszka Woźniak-Starak po śmierci męża już nieczego się nie boi. Najstraszniejsza tragedia w jej zyciu, niestety, ale już się zdarzyła. Ale poza tym, z znaną dziennikarką zawsze chodzi ochroniarz. Kiedyś mężczyzna nie opuszczał nie na żadny krok od siebie Piotra Woźniaka, a w dzisiejszych czasach pilnuje Agnieszkę. 

Sablewska i Mazolewski znowu razem?

Agnieszka i Piotr Woźniak

Ostatnio gwiazda pojawiła się z nim w samym centrum Warszawy, gdzie musiała załatwić wszystkie swoje sprawy. Zaangażowany w pracę, ochroniarz wytrwale czekał na nią. Biezpieczeństwo klienta dla mężczyzny jest przede wszystkim bardzo ważne. 

Po tragedii, zdarzącej w życiu Agnieszki Woźniak, kobieta przestała pojawiać się na publiczności i zajmować się tą pracą od której wcześniej otrzymywała wielką radość. W obecnej chwili dziennikarka zdecydowała w swoim życiu poukładać wszystko na nowo:

Popularne wiadomości teraz

"Czułam się zbyt stara i zbyt zmęczona, by mieć kolejne dziecko, ale Adam zrobił wszystko, co w jego mocy, by zmienić moje zdanie"

"Mieliśmy wesele. Daliśmy tej parze mieszkanie, które oszczędzaliśmy dla naszej córki. Urządziliśmy je": co jeszcze możemy zrobić

"Tak bardzo mi pomagasz, jak mogę ci się odwdzięczyć: zostań matką mojej córki. To wystarczy"

"Moja synowa zrujnowała moje urodziny swoją obecnością. Gdzie był umysł mojego syna, kiedy się z nią żenił"

Agnieszka Woźniak-Starak

"Moje życie bez Piotrka wygląda inaczej. Szukam pomysłu, żeby coś robić. Małe kroki, którymi teraz chodzę i których się łapię. Nie wybiegam daleko w przyszłość. Nie planuję, bo jak widać nie da się nic zaplanować. Mieliśmy dużo planów... Patrzę na przyszłość z jakąś ciekawością i siłą i mam poczucie, że nic gorszego mnie w życiu nie spotka. Piotrek zostawił mi dużo siły i mało lęku przed przyszłością. Można się poddać, nie wstać z łóżka, ale ja każdego dnia walczyłam, żeby to zrobić, żeby się umyć, żeby rozmawiać. Wiedziałam, że jak przestanę, to będzie już koniec. Był taki dzień, gdy gadałam przez 15 godzin i prawie straciłam głos. To ważne, żeby rozmawiać, żeby przepracować to - wyznała niedawno w "Dzień Dobry TVN" Agnieszka.

Ewa Farna pokazała swojego małego synka

Wczesniej pisaliśmy o tym, jakAgnieszka Woźniak zaczyna nowe życie.Minęło juz 3 miesięcy z tego momentu, jak zginął Piotr Woźniak-Starak nad jeziorem Kisajno. Jego wdowa Agnieszka Woźniak-Starak, stara się zacząć życie od nowa. Ale oczywiście, nie jest to zbyt proste. 

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com