Minęło juz 3 miesięcy z tego momentu, jak zginął Piotr Woźniak-Starak nad jeziorem Kisajno. Jego wdowa Agnieszka Woźniak-Starak, stara się zacząć życie od nowa. Ale oczywiście, nie jest to zbyt proste. Ostatnio większość komentuje jej pierwszy post po śmierci męża, gdzie ona wystawiła zdjęcie kwiatka i podpisała:

Zdjęcie Instagramowe Agnieszki Woźniak-Starak

" Dostałam dziś piękną magnolię, którą zasadzę w ogrodzie. Nie wstawię zdjęcia Piotrka, nie dam rady. Nie wiem, czy w ogóle wstawię tu jeszcze kiedyś jakieś zdjęcie, to jest teraz zupełnie nieważne. Ale ważni jesteście Wy. Wasze wsparcie, energia, którą mi wysyłacie, dajecie mi siłę. Dziękuję. Piotrka nie ma, ale zostawił mi mnóstwo miłości i najlepszych ludzi na świecie. Rodzinę, przyjaciół, którzy nawet przez chwilę nie dają mi poczuć, że jestem sama. Wasza troska, ten wspólny czas, niekończące się rozmowy, często do rana, są dla mnie bezcenne".

Godfrey Gao nie żyje! Wszystko stało się przypadkowo!

Ostatnio zaangażowała się w promocje filmu "Ukryta gra", ostatniego, jakiego wyprodukował jej mąż. Możliwe, że zacznie nową ścieżkę karierową w tym kierunku.

Popularne wiadomości teraz

Smaki dzieciństwa - Smaczne rogaliki drożdżowe z czekoladą

Trzy znaki zodiaku zakręcą kołem fortuny do końca października

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Najmniejszy kot na świecie, który na zawsze pozostaje kociakiem

Agnieszka Woźniak i jej mąż Piotr Wozniak


"Praca nad tym filmem trwała przez 7 lat. To było abstrakcyjne przeżycie, ale też niesamowite, bo film jest bardzo ciepło przyjmowany, dużo niesamowitych rozmów i spotkań. No i mnóstwo wrażeń po tej premierze".


Tak samo prezenterka dodała:


"Oczywiście, tęsknię za telewizją, ale nie wyobrażam, żebym wróciła do rozrywki" - przyznaje się Agnieszka.

Joanna Krupa właśnie się pojawiła na finale TopModel

Agnieszka Woźniak-Starak - polska dziennikarka, prezenterka radiowa i telewizyjna. Od 2013 związana jest z telewizją TVN, dla której prowadziła programy: Dzień dobry, TVN , Aplauz, aplauz i Ameryka Express oraz magazyn show-biznesowy Na językach, a także programy emitowane przez TVN Style. Jej mąż Piort Woźniak był znanym polskim filmowym producentem i przedsiębiorcą.

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com