W poniedziałek odbył się finał TopModel, gdzie w zastępstwie Joanny Krupy była nowa prowadzająca Magda Mołek (polska dziennikarka i prezenterka telewizyjna)

Finał TopModel. Prowadzący Magda Mołek i Michał Piróg

Musisz zobaczyć pierwszy post Viki Gabor na instagramie! Co młoda gwiazda ma do przekazania światu?

Joanna Krupa zdobyła swoja popularność dzięki programu TopModel, gdzie ona była juniorem. Gwiazda ciągłe pracowała na programie i zawsze oddawała się do pracy z wielkim sercem. Natomiast, na sam finał programu celebrytka niestety nie mogła przyjechać, ze względu swojej zbyt małej córki, która narodziła się na początek listopada. Ale takiego wydarzenia modelka nie mogła przegapić. Ona bezpośrednio z Ameryki przywitała zwycięzca i przywitała widzów. Przed rozpoczęciem finału Michał Piróg połączył się z modelką. W relacji towarzyszyła jej córka, Asha-Leigh.

Joanna Krupa w transmisji finału TopModel

Popularne wiadomości teraz

Czyścimy lustro mydłem do prania bez wody. Ta metoda była stosowana przez nasze babcie

Bliźniaki urodziły się w dwumiesięcznym odstępie. Jak wyglądają teraz

Kobieta nakarmiła uliczną kotkę, a następnie przygarnęła jej kocięta

Dzieci o jasnym i nietypowym wyglądzie. Ich piękno jest godne podziwu

"Jestem taka szczęśliwa. Nie mogłam przyjechać do Polski, bo zostałem z córką. Jesteśmy całym sercem z wami. Trzymamy kciuki. Tak Ashu? Pamiętajcie, co mówiłam. It's not gonna be lekko! - zwróciła się do uczestników.

Joanna oglądała transmisję z Los Angeles. 

Rafal Maślak, Mateusz Gessler, Maciej Musiałowski i inne wspierają akcję Movember

Przypominamy, że wcześniej pisaliśmy o tym jak polsko-amerykańska modelka Joanna Krupa po urodzeniu córki, które się wydarzyło na początku listopada, nie przestała aktywnie udostępniać swoje zdjęcia z sieciach społecznościowych. Mimo tego, ona nie boje się pokazywać świeże kadry swojej córki Asha-Leigh Nunes. Na ten raz celebrytka zdecydowała się na prezentację pokoika swojego aniołka. Jest on wykonany na różowo w połączeniu z białym. Nie brakuje też zabawek. Czytaj tu. 

Zobacz więcej na kolezanka.com