Movember to jest akcja, w ramach której wielu mężczyzn zapuszcza w tym czasie wąsy. W taki sposób chcą ponieść świadomość społeczną na temat problemów zdrowotnych mężczyzn, przede wszystkim raka prostaty i jąder. Kampania społeczna zapoczątkowana w 1999 roku w Australii, która swoim zasięgiem objęła niemalże cały świat. Zapuszczanie wąs to nie tylko znak solidarności, ale również wzbudzenie ciekawości otoczenia oraz zapoczątkowanie dyskusję na temat profilaktyki, oraz zachorowalności na nowotwory prostaty, oraz jąder.

Ewa Minge szczerze o swoich operacjach i zabiegów kosmetycznych

Celem jest przypomnienie mężczyznom o zadbanie własnego zdrowia. Kampanie Movember odbywają się w wieli krajach na całym świecie, tak samo i w Polsce. Jednym z ważniejszych elementów stała sesja, w której uczestniczyli znane polskie mężczyzny: Olivier Janiak, Mateusz Gessler, Rafał Maślak, Rafał Jonkisz i Maciej Musiałowski.

Movember Rafał Maślak


Movember Rafał Jonkisz


Movember Oliver Janiak


Wiesz, które znaki zodiaku są mistrzami uwodzenia i flirtu? My to wiemy!

„Choroba nie odejmuje męskości, tak samo, jak dbanie o zdrowie nie jest przejawem słabości. Trzeba o tym pamiętać, ale również głośno mówić” – zaapelował Mateusz Gessler.


„Panowie, badajcie się! Róbcie to dla siebie i dla swoich najbliższych - rodziców, żon, dzieci, przyjaciół, osób ważnych w Waszym życiu” – dodał Rafał Maślak.


Więcej ciekawych artykułów zajdziesz tu koleżanka.com