Od zarania dziejów ludzie marzą, aby opanować sztukę uwodzenia do perfekcji, i rozgryźć naturę płci przeciwnej- udaje się to jednak tylko nielicznym. Dowiedz się, czy twój znak zodiaku jest w tej grupie szczęśliwców!

Fot. gdakaska, Pixabay

Te znaki zodiaku to najlepsi kochankowie!

Strzelec

 
Osoby urodzone w znaku Strzelca nie cofną się przed niczym, aby zdobyć swój cel. Są zabawne, energiczne i otwarte, co jest nieocenione podczas nawiązywania nowych znajomości. Zawsze robią genialne pierwsze wrażenie. To osobowości niezwykle dynamiczne, przyciągają swoją nieprzewiywalnością. Nie można się przy nich nudzić, mają głowę pełną pomysłów, i zawsze dzieje się przy nich coś niespodzewanego!
 
Fot. armennano, Pixabay
 
 

Byk

 
Byk to niezywkle sensualny znak zodiaku. Zakochuje się rzadko, ale na zabój, i nic nie jest w stanie stanąć mu na drodze. Rozpieszcza potencjalnych partnerów pysznym jedzeniem,kąpielami przy świecach i nocami spędzonymi w jedwabnej pościeli. Zabiera do wykwintnych restauracji, serwuje markowy alkohol, a przy tum jest czuły i delikatny, idealnie trafia w czułe punkty.

Fot. Asad Photo Maldives,Pexels
 

Baran

 
Baran to urodzony zdobywca- nawet w miłości. Nie ma rzeczy, której nie zrobi, aby zdobyć względy osoby, która mu się podoba. Uwielbia wyzwania, im trudniejsze i bardziej wymagające- tym lepiej. Takie też wybiera obiekty zainteresowania- niedostępne i trudne do zdobycia. Potrafi jednak skruszyć lód nawet w najzimniejszych sercach, i dzięki swojej charyźmie, energii i pogodzie ducha potrafi wkupić się w łaski każdego.

Fot. Asad Photo Maldives,Pexels
 
Zgadzacie się z tym zestawieniem? Może to właśnie wy jesteście zodiakalnycmi mistrzyniami flirtu?
 
Zobacz więcej na kolezanka.com