Wszyscy marzymy o partnerze, który w łóżku nie ma sobie równych i zaspokoi wszystkie nasze najskrytsze pragnienia. Tylko jak go znaleźć? Wystarczy zapytać o znak zodiaku!
 

Byk

Fot. DarkWorkX, Pixabay

Byk to niekwestionowany numer jeden na liście zodiakalnych kochanków. Jest najbardziej sensualnym ze znaków, uwielbia okazywać głęboką miłość podczas miłosnych uniesień. Z najwyższą przyjemnością doprowadzi cię do wielokrotnych orgazmów, a po wszystkim przygotuje wykwintną kolację. Do tego możesz być pewna, że będzie ci wierny aż po grób.
 

Strzelec

Fot. DarkWorkX, Pixabay

Popularne wiadomości teraz

Mały Kacperek z "Rodzinki.pl". Aktor Mateusz Pawłowski ma teraz 17 lat. Jak wygląda?

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Modlitwa za twojego dziecka

Wielodzietne matki - jakie są naprawdę?

Strzelec uwielbia romansować i flirtować. Najbardziej kocha kobiety, które są dla niego wyzwaniem, lubi "gonić króliczka". Stale potrzebuje nowych bodźców, dlatego przy takim kochanku nigdy nie doświadczysz nudy. Zawsze chętny na eksperymenty i niezwykle spontaniczny, chętnie zabierze cię na ekscytującą wyprawę.
 

Baran

Fot. DarkWorkX, Pixabay

Te znaki zodiaku dorobią się fortuny!

Baran jest niezwykle temperamentny. To urodzony przywódca, będzie zabiegał o twoje względy do skutku. Jest niezwykle entuzjastyczny, stale w ruchu, nie zniesie nudy i monotonii. Z takim facetem zapomnisz, co to rutyna! Bez przerwy będzie cię zaskakiwał nowymi, nietuzinkowymi pomysłami. Jego fantazja nie zna granic!
 
Zobacz więcej na kolezanka.com