Dziś zaczęliśmy kolejny miesiąc. Luty jest najkrótszym miesiącem w roku, jednak to nie oznacza, że spotka nas mniej atrakcji.

Niesamowita reakcja psa. Znalazł dziecko na śmietniku i uratował mu życie

Gwiazdy przewidziały dla każdego znaku zodiaku ciekawe wydarzenia w życiu. Sprawdź koniecznie co czeka Cię w pierwszym tygodniu nowego zimowego miesiąca.

Wodnik

powinny w tym tygodniu uważnie rozglądać się wokół siebie, bo miłość będzie tuż obok Was. Pytanie, czy uda Wam się ją zauważyć w odpowiednim momencie.

Ryby

W tym tygodniu bądź uważny i nie przegap zawodowych okazji, które będzie zsyłał Ci los. Jeśli dobrze je wykorzystasz, możesz wiele zyskać.

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Baran

Planetarna aura Ci sprzyja, więc w tym tygodniu nie musisz martwić się o swoje zdrowie i możesz spokojnie planować sobie różne aktywności.

Byk

relacja miłosna, w której byki są od dłuższego czasu zaczyna zmierzać w niewłaściwym kierunku. Uwaga Byki, możecie to zmienić. Pytanie tylko, czy macie tyle odwagi.

Bliźnięta

To będzie bardzo intensywny tydzień, dlatego postaraj się zaplanować sobie czas na odpoczynek, zwłaszcza wieczorami i w weekend. Przyda Ci się chwila relaksu.

Rak

Raki mogą spodziewać się w tym tygodniu niezapowiedzianej wizyty kogoś, kogo dawno nie widziały. Choć początkowo nie będziecie tym zachwyceni, szybko zmienicie zdanie.

Lew

Lwy będą pochłonięte sprawami rodzinnymi i planowaniem różnych atrakcji z najbliższymi. Szczególnie uroczo zapowiada się koniec tygodnia, w zwłaszcza weekend.

Panna

Będziesz tym tygodniu cieszyć się świetnym samopoczuciem, a Twoje siły witalne i dobra energia zaskoczą nawet Ciebie. Planetarna aura Ci sprzyja.

Waga

Wagi w tym tygodniu przekonają się, jak bardzo pomyliły się co do kogoś, kogo – wydawało im się – dobrze znają. Niestety ta osoba pokaże swoje drugie oblicze.

Skorpion

Zastanów się, kiedy ostatnio byłeś na badaniach okresowych. Jeśli nie w ciągu ostatniego roku, to koniecznie zapisz się do lekarza i je wykonaj jeszcze w tym tygodniu.

Strzelec

Od poniedziałku będziesz mozolnie odliczał dni do weekendu, bo prac da Ci mocno w kość. Na szczęście możesz być pewien, że weekend wszystko Ci wynagrodzi.

Koziorożec

Koziorożce nie będą mogły znieść tego, że ktoś, kogo jeszcze do niedawna miały w garści, teraz kompletnie nic sobie nie robi z Waszych starań. Sami jednak jesteście sobie winni.

Jak myślicie? Sprawdzi się?

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com