Dziś zaczęliśmy kolejny miesiąc. Luty jest najkrótszym miesiącem w roku, jednak to nie oznacza, że spotka nas mniej atrakcji.

Niesamowita reakcja psa. Znalazł dziecko na śmietniku i uratował mu życie

Gwiazdy przewidziały dla każdego znaku zodiaku ciekawe wydarzenia w życiu. Sprawdź koniecznie co czeka Cię w pierwszym tygodniu nowego zimowego miesiąca.

Wodnik

powinny w tym tygodniu uważnie rozglądać się wokół siebie, bo miłość będzie tuż obok Was. Pytanie, czy uda Wam się ją zauważyć w odpowiednim momencie.

Ryby

W tym tygodniu bądź uważny i nie przegap zawodowych okazji, które będzie zsyłał Ci los. Jeśli dobrze je wykorzystasz, możesz wiele zyskać.

Popularne wiadomości teraz

Nowe fakty dotyczące relacji Cichopek i Hakiela będą dla wszystkich prawdziwym objawieniem

Emocjonalne pożegnanie. Justyna Kowalczyk z łzami w oczach żegna Kacpra Tekiegłego na cmentarzu

Nie żyje aktor "M jak miłość", "Klanu" i "Miodowych lat". Tadeusz Wieczorek był legendą filmową

Marcin Hakiel i Dominika już wzięli ślub? Sekret pary wyszedł na jaw

Baran

Planetarna aura Ci sprzyja, więc w tym tygodniu nie musisz martwić się o swoje zdrowie i możesz spokojnie planować sobie różne aktywności.

Byk

relacja miłosna, w której byki są od dłuższego czasu zaczyna zmierzać w niewłaściwym kierunku. Uwaga Byki, możecie to zmienić. Pytanie tylko, czy macie tyle odwagi.

Bliźnięta

To będzie bardzo intensywny tydzień, dlatego postaraj się zaplanować sobie czas na odpoczynek, zwłaszcza wieczorami i w weekend. Przyda Ci się chwila relaksu.

Rak

Raki mogą spodziewać się w tym tygodniu niezapowiedzianej wizyty kogoś, kogo dawno nie widziały. Choć początkowo nie będziecie tym zachwyceni, szybko zmienicie zdanie.

Lew

Lwy będą pochłonięte sprawami rodzinnymi i planowaniem różnych atrakcji z najbliższymi. Szczególnie uroczo zapowiada się koniec tygodnia, w zwłaszcza weekend.

Panna

Będziesz tym tygodniu cieszyć się świetnym samopoczuciem, a Twoje siły witalne i dobra energia zaskoczą nawet Ciebie. Planetarna aura Ci sprzyja.

Waga

Wagi w tym tygodniu przekonają się, jak bardzo pomyliły się co do kogoś, kogo – wydawało im się – dobrze znają. Niestety ta osoba pokaże swoje drugie oblicze.

Skorpion

Zastanów się, kiedy ostatnio byłeś na badaniach okresowych. Jeśli nie w ciągu ostatniego roku, to koniecznie zapisz się do lekarza i je wykonaj jeszcze w tym tygodniu.

Strzelec

Od poniedziałku będziesz mozolnie odliczał dni do weekendu, bo prac da Ci mocno w kość. Na szczęście możesz być pewien, że weekend wszystko Ci wynagrodzi.

Koziorożec

Koziorożce nie będą mogły znieść tego, że ktoś, kogo jeszcze do niedawna miały w garści, teraz kompletnie nic sobie nie robi z Waszych starań. Sami jednak jesteście sobie winni.

Jak myślicie? Sprawdzi się?

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com