Miesiąc, w którym dana osoba się rodzi wpływa na jej charakter i temperament. Wiadomo, że styczeń ma dwóch zodiakalnych patronów: Koziorożca i Wodnika, którzy determinują osobowość “styczniowych ludzi”.

W Szczecinie padł niechlubny rekord. Rowerzysta miał 10 promili alkoholu we krwi!

Osoby, które urodzone są w styczniu mają wrodzoną zdolność do wykonywania ciężkiej pracy. Dzięki swojemu uporowi zawsze dostają to czego chcą.

Zawsze dążą do realizacji swojego celu. Świetnie radzą sobie zarówno w rozwiązywaniu problemów w życiu rodzinnym jak i zawodowym. Nigdy nie gubią wyznaczonej drogi i mają niezwykłą umiejętność skupienia uwagi i koncentracji w każdych warunkach.

Popularne wiadomości teraz

„Kupiliśmy dom w wiosce. Kupiliśmy go od młodej pary, która straciła babcię. Kiedy weszliśmy do środka, płakałam, a mój mąż był zrozpaczony”

„Rozwodzimy się, pakuj swoje rzeczy. Mam inną kobietę, która spodziewa się dziecka: kiedy moja teściowa się o tym dowiedziała, była zła na Wiktora”

„Co ty sobie myślałeś, spójrz na nią i na siebie, ona nie może się z tobą równać: jest już za późno, mamo, ona już jest w ciąży”

Po wejściu do nowego domu kobieta poszła do kuchni i włączyła czajnik. Nagle usłyszała czyjś głos: „Katarzyna, jesteś tam"

Osoby urodzone w styczniu są jednak bardzo skromne i nieśmiałe. Najczęściej mają małe grono znajomych. Są to jednak sprawdzeni przyjaciele na dobre i na złe.

Ci, którzy mają urodziny w styczniu są spokojni i sympatyczni lubią ludzi jednak sa ostrożni. W związkach są lojalni i szczerzy. Nie bawią się uczuciami innych. Są wierni i potrafią walczyć cierpliwie o uczucie.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com