Astrologowie uważają, że te 4 kobiety są w stanie zamienić przegrańców w odnoszącego sukcesy mężczyznę. Zgadzasz się?

Bliźnięta

Pieczona kapusta. 1000 razy lepsza niż gołąbki

Pewna siebie dziewczyna-Bliźnięta to prawdziwa Muza dla swojego mężczyzny! Obok takiej kobiety każdy, nawet najbardziej niepewny siebie mężczyzna znajduje za sobą skrzydła.

Proaktywność i ambitność Bliźniąt zaraża wszystkich wokół. Mężczyźni w pełni jej ufają i zawsze stosują się do jej rad.

Lew

Lwica jest kobietą wartą miliona, więc nic dziwnego, że jej mąż musi jej pasować. Nawet jeśli jej partner jest trochę za daleki do ideału, nie martwi się, bo będzie w stanie zrobić z niego Supermana! Siła kobiety Lwa motywuje mężczyznę do stania się lepszą wersją siebie.

Koziorożec

Andrzej Grabowski żegna Ryszarda Kotysa. Padły wzruszające słowa. To koniec pewnej epoki

Popularne wiadomości teraz

„Przyjaciele w końcu postanowili się pobrać. Organizowali wesele tylko dla bliskich, a potem córka zapytała ich, dlaczego biorą ślub dopiero teraz"

„Rozwodzimy się, pakuj swoje rzeczy. Mam inną kobietę, która spodziewa się dziecka: kiedy moja teściowa się o tym dowiedziała, była zła na Wiktora”

„Co ty sobie myślałeś, spójrz na nią i na siebie, ona nie może się z tobą równać: jest już za późno, mamo, ona już jest w ciąży”

Po wejściu do nowego domu kobieta poszła do kuchni i włączyła czajnik. Nagle usłyszała czyjś głos: „Katarzyna, jesteś tam"

Dla Koziorożca szczególnie wygodne jest życie z dobrostanem. Może zacząć spotykać się nie z najbardziej udanym mężczyzną, jeśli ma potencjał, by stać się lepszym.

Widząc jego istotę, zacznie inwestować wszystkie siły, aby w ciągu kilku miesięcy uczynić z niego mężczyznę swoich marzeń.

Ryby

Moc Ryby — w jej słabości. Patrzy na swojego partnera z westchnieniem i szczerze wierzy, że jest dla niej najlepszy. Oddanie Ryby bardzo motywuje mężczyznę, a on mimowolnie pragnie stać się jeszcze lepszym. 

W nie najbardziej udane dni zawsze może liczyć na Rybę: będzie wspierać i dać siłę, aby wspiąć się i iść dalej.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com