Zwracamy się do znajomych o pomoc finansową i szczęśliwie wydajemy pieniądze.

Gratulacje! Znana restauratorka wzięła ślub

Wśród znaków zodiaku są tacy lichwiarze, że nawet gwiazdy są przerażone. Kim są ci okrutni ludzie, którzy mogą odzyskać pieniądze na czas?

Baran

Baran się nie przywitał. Baran odwrócił się, gdy tylko cię zobaczył. Nadal nie dostajesz podpowiedzi?

Popularne wiadomości teraz

„Zdecydowałem się zdradzić żonę i całkowicie ją obwiniałem, ale życie obróciło się przeciwko mnie”

„Był bogatym chłopakiem, więc podałam adres domu przecznicę przed moim, nie chciałam pokazać, że jestem prawie żebraczką”

„Rozwodzimy się, pakuj swoje rzeczy. Mam inną kobietę, która spodziewa się dziecka: kiedy moja teściowa się o tym dowiedziała, była zła na Wiktora”

„Joanna została wyrzucona z domu przez swoją teściową, ponieważ myślała, że jej synowa nie urodziła chłopca od swojego syna: to był kompletny nonsens”

Wtedy Baran powie bezpośrednio - opóźniłeś zwrot pieniędzy o pięć minut. A teraz bądź taki łaskawy - spłać zadłużenie wraz z odsetkami i znajdź kwotę, która pocieszy Barana.

Panna

A dlaczego krzyczysz - daj Pannom pieniądze i na tym koniec. Nie, jeszcze daleko. Za tydzień pojawią się kary.

Roksana Węgiel wystąpi w kolejnej edycji "Dance Dance Dance". Kogo jeszcze zobaczymy w tanecznym show

Za miesiąc okazuje się, że zwróciłeś odsetki, ale sam dług nie został spłacony. Cóż, kiedy nazwiesz się bankrutem, możesz odetchnąć. Prawie - teraz jesteś w jego niewoli.

Koziorożec „Cóż, czas spłacić długi”. Usłyszysz to zdanie Koziorożca od momentu, gdy zrobiłeś głupią rzecz i poprosiłeś go o pieniądze w ważnej sprawie. Koziorożec nie zapewni ci spokojnego życia, nawet jeśli kwota długu wynosi tylko sto złotych. Więc jeśli kiedykolwiek będziesz miał problemy finansowe, rozwiąż je bez pomocy Koziorożca.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com