Znana restauratorka podzieliła się tę nowinę na swoim Facebooku. I zrobiła to w bardzo niecodzienny sposób.

Roksana Węgiel wystąpi w kolejnej edycji "Dance Dance Dance". Kogo jeszcze zobaczymy w tanecznym show

Na profilu restauratorki pojawił się bardzo wymowny wpis. Prowadząca "Kuchenne rewolucji" umieściła na swoim profilu wypowiedź jej męża Waldemara Kozerawskiego.

Jeszcze nigdy jako mąż i najlepszy przyjaciel Magdy...

Magda Gessler napisała na swoim profilu:

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Kotlety jajeczne najlepsze na obiad

Zaskoczenie.. wzruszenie, Waldemar♥️♥️ - Jeszcze nigdy jako mąż i najlepszy przyjaciel Magdy nie komentowałem jej zdjęć czy postów oddzielając życie prywatne od świata medialnego.. Social mediów.... Dzisiaj postanowiłem to zmienić. Chciałbym powiedzieć o Mojej Żonie, że jest najpiękniejszym człowiekiem, jakiego znam! Jest piękna, dumna i dobra w środku. A wbrew temu, co ludzie myślą, bardzo nieśmiała i niepewna na zewnątrz... Zawsze skłonna do pomocy każdemu z kim zetknie ją los.. To nie tylko pomoc w Kuchennych rewolucjach, ale to ogromna empatia dla ludzi zwierząt i sytuacji, w jakich się znajduje. Doświadczam tego na kazdym kroku będąc z Nią na urlopie w domu czy na towarzyskim spotkaniu. Zawsze z telefonami, które dzwonią non stop prosi, czy załatwią pomoc dla innych. Nigdy siebie!! Nie patrzy nigdy na to, czy jest zmęczona, śpiąca czy po prostu odpoczywa podczas obiadu ze mną... Zawsze poproszona o pomoc — szuka jej dla innych...lekarzy dla chorych, pieniędzy dla potrzebujących albo po prostu pomaga rozmawą, troską czy radą. A ja muszę to zaakceptować, bo wiem jak to jest dla niej ważne. Magda nawet dzwoni do mnie radząc się co jeszcze można zrobić. Kocham ją bardzo bo jest wyjatkowa i nie tylko dla mnie. Dziś stoję za Nią murem. I nie pozwolę jej ranić. Kocham Cię Magda za to, jaka jesteś. Nigdy się nie zmieniaj.

Wiadomo, że wraz z pierwszym mąż em restauratorki Volkhart Müller niemieckim korespondentem tygodnika „Der Spiegel” doczekali się syna Tadeusza.

Potem był ślub ze znanym restauratorem Piotrem Gesslerem. W 1989 para doczekała się córki Laury.

Żona Kamila Stocha zachwyca swoją fryzurę. Wiadomo jaki sekret fryzury Ewy Bilan-Stoch

I trzecim wybrankiem Magdy Gessler jest lekarz medycyny rodzinnej i estetycznej Waldemar Kozerawski. On jednak na stałe mieszka w Toronto.

Jakiś czas temu Gessler zamieściła na swoim profilu zdjęcie z tajemniczym podpisem.

- Na zdjęciu widnieje obrączka, którą ostatnio dostałam od Waldka. Nie mogę się na nią napatrzeć. Dziękuję ci bardzo, Walduś.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com