Teściowa-Baran:

obok niej poczujesz się jak żołnierz przed generałem. Włamie się do twojego domu jak huragan, próbując przejąć kontrolę nad waszym życiem rodzinnym.

Uważaj na nią, ponieważ ta kobieta na pewno będzie wtrącać do waszych relacji z mężem z wielką gorliwością. Szczególnie uporczywie ona będzie sprawdzać twoje zdolności kulinarne, ponieważ uważa, że ​​nie są one wystarczająco dobre dla jej syna. Jest bardzo impulsywna i chce nie tyle uczestniczyć w waszym życiu rodzinnym, ile być prawdziwym bossem i wydawać rozkazy. Wiec jeżeli chcesz powstrzymać ten potężny huragan zwany „teściową”, musisz być w stanie stawić mu opór od samego początku.

Teściowa-Byk:

przez jakiś czas ona będzie dumna ze swojej „ukochanej” synowej, ale przypomni ci o każdej z twoich obietnic, kiedy w ogóle nie będziesz się tego spodziewać, co będzie oznaczać, że zrobiłaś coś, co jej się nie podobało.

Z natury jest materialistką, więc może stać się twoim doradcą finansowym. Będzie maniakalnie żądać, abyś zawsze utrzymywała dom w czystości i porządku.

Zanim będziesz wybierać jej jakikolwiek prezent, najpierw pomyśl o tym, że ta kobieta w pierwszej kolejności doceni nie jego piękno, lecz jego użyteczność. Zachowaj ostrożność, kiedy będziesz zostawiać z nią swoje dzieci na długi czas, ponieważ istnieje ryzyko, że ona będzie bardzo rozpieszczać je.

Popularne wiadomości teraz

Syn Krzysztofa Krawczyka otwiera się o Marianie Lichtmanie. Emocjonalne słowa, które poruszają serca

Wzruszający napis na miejscu spoczynku Agaty Mróz. Spoczywa obok ukochanego Taty. "Bóg tak chciał"

Niesamowite odkrycie. Tajemnicza przeszłość ojca Macieja Kurzajewskiego odkryta

Małgorzata Rozenek-Majdan pożegnała syna. Nie może uwierzyć, jak to się stało. "Jeszcze niedawno nosiłam na rękach i przytulałam"

Poznaj charakter swojej teściowej według znaku zodiaku
Poznaj charakter swojej teściowej według znaku zodiaku

Teściowa-Bliznięta:

jeśli uda ci się zrobić na niej dobre wrażenie, będzie to prawdziwy sukces. Ta kobieta należy do ludzi, których bardzo trudno jest zrozumieć, ponieważ oni myślą o jednym, mówią o innym, a robią  w ogóle co innego. Natomiast taka teściowa idealnie nadaje się do roli niani, ponieważ jest bardzo odpowiedzialna osoba.

Jej potrzeba wtrącania się w życie osobiste syna wynika z głębokiej troski o jego przyszłość. Natomiast ona nie zawsze będzie stawać po stronie swojego dziecka. I to nie dlatego, że tak bardzo go kocha, ale z powodu nadmiernego poczucia sprawiedliwości lub jej nastroju w jakimś konkretnym momencie.

Teściowa-Rak:

zacznijmy od tego, że ona naprawdę zachowuje się jak rak. Robi wszystko powoli, chowa się w swoim domu w razie jakiegokolwiek niebezpieczeństwa i zaczyna płakać krokodylimi łzami przez jakieś drobiazgi. Częsta zmiana nastroju charakteryzuje ją jako osobę, którą bardzo łatwo można zranić.

Nawet nie próbujcie jej oszukać – ona ma niesamowitą intuicję, a jeśli chodzi o gotowanie, to zawsze oceniaj jej umiejętności kulinarne, po prostu używaj takich określeń, jak doskonały, niesamowity oraz pyszny. W przeciwnym razie przez długi czas będzie znajdować się na jej czarnej liście. Może wydawać się zbyt wrażliwa, ale cokolwiek robi ta kobieta, ona robi to po to, by być bliżej swoich dzieci i rodziny.

Teściowa-Lew:

ta teściowa zdecydowanie nie jest darem losu. Przede wszystkim zobaczy w tobie swoja konkurentkę, więc nie spodziewaj się, że kiedykolwiek usłyszysz od niej słowa uznania. Ważne jest, aby od samego początku budowania relacji z nią pokazywać jej swoje pazury, ponieważ ona jest jedna z najmądrzejszych kobiet ze wszystkich znaków Zodiaku, wiec istnieje ryzyko, ze ona zechce zagrać z wami w „gry umysłu”.

Ona będzie ciągle kontrolować was, wasz dom i każdy wasz ruch, ponieważ po prostu nie potrafi żyć inaczej – ona musi kontrolować wszystko i wszystkich wokół siebie. Jej główną zaletą jest to, że jest wspaniałą nauczycielką i pomimo wielkiej miłości, jaką darzy wnuków, nigdy ich nie rozpieszcza.

Teściowa-Panna:

jest prosta i mądrzejsza od tych teściowych, które starają się narzucić wszystkim swoją wolę. Droga do jej serca prowadzi przez czystość. Jeśli masz problemy ze sprzątaniem domu, na pewno przyjdzie do ciebie z „działaniami rajdowymi”. Z natury jest bardzo milą osobą i dobrze będzie, jeśli poprosisz ją o radę w kwestiach finansowych –  pomoże to wzmocnić wasze relacje.

Teściowa-Waga:

zostanie wasza prawa ręka, która będzie w stanie wesprzeć was w każdej sytuacji, nawet jeśli w ogóle nie będziecie potrzebować pomocy. Natomiast kiedy relacje się „rozpalają”, ona odlatuje jak motyl, ponieważ nie jest w stanie poradzić sobie z usłyszanymi argumentami. Zawsze będzie w dobrym humorze, a emeryturę będzie wydawać na drogie prezenty dla wnuków.

Teściowa-Skorpion:

w tym przypadku wszystko będzie zależało od farta. Teściowa-Skorpion może być prawdziwą złą czarownicą i tyranem, który przerywa każde wasze słowo, otwarcie demonstrując wam, jak bardzo was nie lubi.

Poznaj charakter swojej teściowej
Poznaj charakter swojej teściowej

Taka kobieta albo będzie kochać was całym sercem, albo nienawidzić. W obu przypadkach ważne jest, aby zademonstrować jej swoje prawdziwe stanowisko na jej temat, zanim wam uda się zdobyć jej szacunek. Jeśli potraficie otworzyć się jej na samym początku, z czasem zobaczycie, jak wrażliwa i miła ona może być i jak silne wsparcie ona może zapewnić wam I waszej rodzinie w każdej sytuacji życiowej.

Teściowa-Strzelec:

w tym przypadku warto przygotować się na życie bez teściowej w zwykłym znaczeniu tego słowa. Po ślubie zrzuci na was wszystkie obowiązki związane z opieką nad jej synem.

Natomiast obok niej wy zawsze będziecie się czuć całkiem komfortowo i spokojnie. A dzięki jej zainteresowaniu okultystycznym światem będziecie mogli usiąść z nią, zapalić papierosa, napić się kawy i porozmawiać o astrologii, kartach i wróżbiarstwie, co mile ją zaskoczy.

Teściowa-Koziorozec:

ona będzie wtrącać się tylko w sprawy finansowe waszej rodziny, ponieważ to interesuje ją najwięcej. Inne rzeczy nie są dla niej aż tak ciekawe, ale jednocześnie ona lubi robić na drutach i piec ciasta. Lecz nie zostawiajcie z nią swoich dzieci na długo, ponieważ najprawdopodobniej ona będzie je rozpieszczać.

Natomiast jeśli będziecie potrzebować wsparcia finansowego, w każdej chwili możecie liczyć na jej pomoc. Naprawdę ma całkiem przyzwoite oszczędności, i ponadto zawsze udzieli wam dobrej rady.

Teściowa-Wodnik:

ta teściowa, której jedynym celem jest pokój na całej ziemi, nie będzie nawet próbowała wtrącać się w wasze z mężem relacje. Ona będzie aktywnie uczestniczyć w różnych organizacjach charytatywnych, stowarzyszeniach i kościołach.

Dlatego jeśli interesują was nieco inne rzeczy w życiu, nie warto liczyć na jej szczerą miłość, ale w każdym razie ona będzie szanować was. Ponadto, jeżeli kiedykolwiek poprosicie ja o wsparcie, ona natychmiast przyjdzie wam z pomocą. Oprócz tego ona nauczy wnuki niezależności i wytłumaczy, dlaczego zawsze warto mieć własne zdanie.

Teściowa-Ryby:

warto przygotować się na to, że ta kobieta dosłownie zamieszka z wami. Lecz korzystanie z jej pomocy w tym przypadku wcale nie będzie traktowane jako „wykorzystanie”, ale chęć pozwolić jej poczuć się korzystną.

Kluczem do sukcesu w budowaniu relacji z taką kobietą jest trzymanie jej na dystans oraz ciągle przypominanie, jak ważna i cenna ona jest. Taka manipulacja pozwoli skierować jej energie na wychowanie wnuków –  w tym przypadku ona będzie naprawdę korzystna, ponieważ okaże im całą swoją czułość.