Każdy z nas chciałby kochać i być kochany. Okazuje się, że to jak często się zakochujemy zapisane jest w gwiazdach.

Piękna modlitwa o zdrowie naszych dzieci

Zecydowanie te trzy znaki zodiaku należą do najbardziej kochliwych. Ciekawe, czy i Ty jesteś w tej grupie.

Bliźnięta

Bliźnięta wyjątkowo szybko się zakochują. Ich uczucie od samego początku jest niezwykle silne. Osoby spod tego znaku są spontaniczne i odważne. Nie boją się nowości i chętnie skaczą na głęboką wodę. Uwielbiają zmiany i potrafią szybko podejmować decyzje. Bliźnięta zakochują się w jednej chwili. Miłość jest dla nich bardzo ważna i potrafią skoczyć w ogień lub pójść na koniec świata za swoim wybrankiem lub wybranką. W życiu kierują się emocjami i rzadko dopuszczają do głosu rozum. Szybko się zakochują i nie widzą świata poza swoją miłością. Z drugiej strony zodiakalne Bliźnięta również szybko się odkochują. Potrafią zmienić zdanie w ciągu sekundy, spakować plecak i iść dalej zapominając o swojej dawnej wielkiej miłość.

Waga

Zodiakalne Wagi potrafią zakochać się od pierwszego wejrzenia. Są bardzo uczuciowe, namiętne i uwielbiają flirtować. Miłość jest dla nich bardzo ważna, a w związku pozostają wierne. Często ich pierwsza miłość jest tą ostatnią. Tymbardziej zaskakuje jak szybko decydują się na związek i jak poważnie traktują go od samego początku.

Popularne wiadomości teraz

Krwawy Księżyc w 2021 roku: co warto o nim wiedzieć

Agata Duda ma powód do radości. Posypią się gratulacje

Trzy znaki zodiaku zakręcą kołem fortuny do końca października

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Skorpion

Namiętne Skorpiony najbardziej w życiu pragną miłości. Na drugim miejscu jest władza, którą im ta miłość daje. Osoby spod tego znaku zodiaku potrafią zakochać się w jednej chwili i w najbardziej nieoczekiwanych okolicznościach. Zazwyczaj ich miłosne historie są niezwykle skomplikowane i nadają się na scenariusz filmu. Skorpiony często na obiekty swoich uczuć wybierają osoby już zajęte. Lubią także odgrywać rolę bohaterów i ratować swoich wybranków w trudnych sytuacjach.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com