Każdy z nas chciałby kochać i być kochany. Okazuje się, że to jak często się zakochujemy zapisane jest w gwiazdach.

Piękna modlitwa o zdrowie naszych dzieci

Zecydowanie te trzy znaki zodiaku należą do najbardziej kochliwych. Ciekawe, czy i Ty jesteś w tej grupie.

Bliźnięta

Bliźnięta wyjątkowo szybko się zakochują. Ich uczucie od samego początku jest niezwykle silne. Osoby spod tego znaku są spontaniczne i odważne. Nie boją się nowości i chętnie skaczą na głęboką wodę. Uwielbiają zmiany i potrafią szybko podejmować decyzje. Bliźnięta zakochują się w jednej chwili. Miłość jest dla nich bardzo ważna i potrafią skoczyć w ogień lub pójść na koniec świata za swoim wybrankiem lub wybranką. W życiu kierują się emocjami i rzadko dopuszczają do głosu rozum. Szybko się zakochują i nie widzą świata poza swoją miłością. Z drugiej strony zodiakalne Bliźnięta również szybko się odkochują. Potrafią zmienić zdanie w ciągu sekundy, spakować plecak i iść dalej zapominając o swojej dawnej wielkiej miłość.

Waga

Zodiakalne Wagi potrafią zakochać się od pierwszego wejrzenia. Są bardzo uczuciowe, namiętne i uwielbiają flirtować. Miłość jest dla nich bardzo ważna, a w związku pozostają wierne. Często ich pierwsza miłość jest tą ostatnią. Tymbardziej zaskakuje jak szybko decydują się na związek i jak poważnie traktują go od samego początku.

Popularne wiadomości teraz

„Był bogatym chłopakiem, więc podałam adres domu przecznicę przed moim, nie chciałam pokazać, że jestem prawie żebraczką”

„Rozwodzimy się, pakuj swoje rzeczy. Mam inną kobietę, która spodziewa się dziecka: kiedy moja teściowa się o tym dowiedziała, była zła na Wiktora”

„Co ty sobie myślałeś, spójrz na nią i na siebie, ona nie może się z tobą równać: jest już za późno, mamo, ona już jest w ciąży”

„Mój mąż poszedł na ryby z przyjacielem, a potem spotkałam tego "przyjaciela" w supermarkecie: zaniemówiłam”

Skorpion

Namiętne Skorpiony najbardziej w życiu pragną miłości. Na drugim miejscu jest władza, którą im ta miłość daje. Osoby spod tego znaku zodiaku potrafią zakochać się w jednej chwili i w najbardziej nieoczekiwanych okolicznościach. Zazwyczaj ich miłosne historie są niezwykle skomplikowane i nadają się na scenariusz filmu. Skorpiony często na obiekty swoich uczuć wybierają osoby już zajęte. Lubią także odgrywać rolę bohaterów i ratować swoich wybranków w trudnych sytuacjach.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com