Nie ma nic ważniejszego niż zdrowie i szczęście naszych dzieci. Z pewnością rozumie to każdy rodzic, który w sercu na pierwszym miejscu nosi swoje pociechy.

Jane Seymour czyli popularna doktor Quinn kończy 70 lat!

Każdego dnia martwimy się i prosimy, aby nasze dzieci były bezpieczne, zdrowe i szczęśliwe. Te słowa wypowiadane w skupieniu z pewnością pozwolą osiągnąć to o co tak rzewnie prosimy.

Boże w Trójcy Jedyny, z woli i łaski swojej powierzyłeś nam dzieci, które do Ciebie należą. Prosimy za nimi, abyś miał je w swej opiece. Boże, Ojcze, strzeż życia naszych dzieci, zachowaj je w zdrowiu, broń od złych przygód, a by bezpiecznie mogły róść na Twoją chwałę i naszą radość. Synu Boży, Jezu Chryste, strzeż wiary naszych dzieci daj łaskę, aby były wierne Tobie i nie dozwól, aby w życiu zbłądziły. Duchu Święty Boże, udziel dzieciom naszym światła w obowiązkach i pokaż, jak mają służyć Bogu i bliźnim. Daj im moc, aby pokonywały pokusy i trudności. Boże, wspieraj nas, rodziców, abyśmy słowem trafiali do serc dzieci, a słowo swoje popierali dobrym przykładem życia. Pomóż nam czuwać nad dziećmi i szukać ich dobra. Wzbudzaj i podtrzymuj w nas ducha wiary i spraw, niech razem z dziećmi naszymi oglądamy kiedyś Ciebie, Boga Trój jedynego. Amen

Prawda, że to piękne i mądre słowa. Nie ma nic piekniejszego niż miłość do dziecka.

Popularne wiadomości teraz

Zdzieranie kuponów i bieda. Wyznania Rusin o trudnych czasach po rozwodzie z Lisem

Marcin Hakiel przekracza granice. Zdradza intymne szczegóły małżeństwa z Cichopek. Czego żałuje

Kontrowersje wokół ucieczki córki Adama Małysza. Jakie są najnowsze wieści o Karolinie

Marcin Hakiel i Dominika już wzięli ślub? Sekret pary wyszedł na jaw

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com