Wiele osób uważa, że ​​miłość kojarzy się z pięknymi słowami i komplementami. Ale w rzeczywistości działania mają ogromne znaczenie. Ta historia pokazuje, jak ważna jest wzajemna pomoc. Słowa miłości i piękne komplementy nie zastąpią dobrych relacji z partnerem.

Małgorzata Królikowska upamiętniła rocznicę śmierci męża. Trudno powstrzymać wzruszenie

Młoda kobieta siedziała na ławce w parku i płakała. Podeszła do niej stara kobieta. "Dlaczego płaczesz? Coś ci się stało? "-zapytała starsza kobieta. „Mój mąż mnie nie kocha” - odpowiedziała dziewczyna i zaczęła wycierać oczy. "Dlaczego tak zdecydowałeś?" - zapytała zaskoczona stara kobieta. „Nigdy mi nie powiedział, że mnie kocha. Nigdy nie dał mi kwiatów”.

Stara kobieta milczała przez chwilę, po czym zapytała: „Co on o Tobie myśli?” Dziewczyna pomyślała i odpowiedziała: „Dzwoni po południu, pyta, jak się czuję. Pozdrawia mnie z pracy. Chodzi ze mną na zakupy i pomaga mi w domu. Ale nigdy nie daje mi komplementów i słodkich słów. On mnie nie kocha".

Babcia pomyślała trochę. Po chwili w jej oczach pojawiły się łzy. "Co się stało? Czy jakoś cię uraziłem? " - zapytała młoda kobieta. „Mój mąż powiedział mi wiele słów o miłości, dał mi prezenty i kwiaty. Ale nigdy nie pomagał mi w domu, nigdy nie martwił się o moje samopoczucie. W naszym związku nigdy nie było takiego ciepła rodzinnego jak ty masz”- odpowiedziała babcia.

Popularne wiadomości teraz

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Karma nie została odwołana. Mężczyzna zdradził swoją żonę i zapłacił

Stara kobieta wstała i wyszła. Dziewczyna otarła łzy i pomyślała ...

Prawdziwej miłości nie należy wyrażać pięknymi słowami i drogimi prezentami. Prawdziwie kochająca osoba powinna szanować swojego partnera, martwić się o niego, słuchać jego opinii i wspierać go w trudnych sytuacjach. A słowa miłości mogą być tylko przyjemnym dodatkiem. Warto pomyśleć o tym, co myślimy o innych naszych połówkach i zrozumieć, czego od nich oczekujemy.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com