Wiele osób uważa, że ​​miłość kojarzy się z pięknymi słowami i komplementami. Ale w rzeczywistości działania mają ogromne znaczenie. Ta historia pokazuje, jak ważna jest wzajemna pomoc. Słowa miłości i piękne komplementy nie zastąpią dobrych relacji z partnerem.

Małgorzata Królikowska upamiętniła rocznicę śmierci męża. Trudno powstrzymać wzruszenie

Młoda kobieta siedziała na ławce w parku i płakała. Podeszła do niej stara kobieta. "Dlaczego płaczesz? Coś ci się stało? "-zapytała starsza kobieta. „Mój mąż mnie nie kocha” - odpowiedziała dziewczyna i zaczęła wycierać oczy. "Dlaczego tak zdecydowałeś?" - zapytała zaskoczona stara kobieta. „Nigdy mi nie powiedział, że mnie kocha. Nigdy nie dał mi kwiatów”.

Stara kobieta milczała przez chwilę, po czym zapytała: „Co on o Tobie myśli?” Dziewczyna pomyślała i odpowiedziała: „Dzwoni po południu, pyta, jak się czuję. Pozdrawia mnie z pracy. Chodzi ze mną na zakupy i pomaga mi w domu. Ale nigdy nie daje mi komplementów i słodkich słów. On mnie nie kocha".

Babcia pomyślała trochę. Po chwili w jej oczach pojawiły się łzy. "Co się stało? Czy jakoś cię uraziłem? " - zapytała młoda kobieta. „Mój mąż powiedział mi wiele słów o miłości, dał mi prezenty i kwiaty. Ale nigdy nie pomagał mi w domu, nigdy nie martwił się o moje samopoczucie. W naszym związku nigdy nie było takiego ciepła rodzinnego jak ty masz”- odpowiedziała babcia.

Popularne wiadomości teraz

Nowe wieści o stanie zdrowia żony Dawida Kubackiego. W jakim stanie jest Marta Kubacka

Kim jest przyszła żona Allana Krupy? To z nią syn Górniak chce wziąć ślub

Historia z życia wzięta. "Mam 80 lat i chcę żyć dla siebie". Dzieci nie spodziewały się takiego obrotu sprawy

Michał Wiśniewski znów planuje rozwód? Znana jest już nawet data. Fani są zdezorientowani

Karma nie została odwołana. Mężczyzna zdradził swoją żonę i zapłacił

Stara kobieta wstała i wyszła. Dziewczyna otarła łzy i pomyślała ...

Prawdziwej miłości nie należy wyrażać pięknymi słowami i drogimi prezentami. Prawdziwie kochająca osoba powinna szanować swojego partnera, martwić się o niego, słuchać jego opinii i wspierać go w trudnych sytuacjach. A słowa miłości mogą być tylko przyjemnym dodatkiem. Warto pomyśleć o tym, co myślimy o innych naszych połówkach i zrozumieć, czego od nich oczekujemy.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com