Wiele osób uważa, że ​​miłość kojarzy się z pięknymi słowami i komplementami. Ale w rzeczywistości działania mają ogromne znaczenie. Ta historia pokazuje, jak ważna jest wzajemna pomoc. Słowa miłości i piękne komplementy nie zastąpią dobrych relacji z partnerem.

Małgorzata Królikowska upamiętniła rocznicę śmierci męża. Trudno powstrzymać wzruszenie

Młoda kobieta siedziała na ławce w parku i płakała. Podeszła do niej stara kobieta. "Dlaczego płaczesz? Coś ci się stało? "-zapytała starsza kobieta. „Mój mąż mnie nie kocha” - odpowiedziała dziewczyna i zaczęła wycierać oczy. "Dlaczego tak zdecydowałeś?" - zapytała zaskoczona stara kobieta. „Nigdy mi nie powiedział, że mnie kocha. Nigdy nie dał mi kwiatów”.

Stara kobieta milczała przez chwilę, po czym zapytała: „Co on o Tobie myśli?” Dziewczyna pomyślała i odpowiedziała: „Dzwoni po południu, pyta, jak się czuję. Pozdrawia mnie z pracy. Chodzi ze mną na zakupy i pomaga mi w domu. Ale nigdy nie daje mi komplementów i słodkich słów. On mnie nie kocha".

Babcia pomyślała trochę. Po chwili w jej oczach pojawiły się łzy. "Co się stało? Czy jakoś cię uraziłem? " - zapytała młoda kobieta. „Mój mąż powiedział mi wiele słów o miłości, dał mi prezenty i kwiaty. Ale nigdy nie pomagał mi w domu, nigdy nie martwił się o moje samopoczucie. W naszym związku nigdy nie było takiego ciepła rodzinnego jak ty masz”- odpowiedziała babcia.

Popularne wiadomości teraz

"Przypadkowo zobaczyłem notatkę w kieszeni mojej żony. Po jej przeczytaniu odłożyłem ją z powrotem i rozpłakałem się"

"Kiedy zaszłam w ciążę, mój mąż nie chciał nic słyszeć o dziecku. Teraz mieszkam z dzieckiem u rodziców i chodzę do niego"

"Chcę iść do mojej kochanki, ale jeśli zostawię żonę, zostanę z niczym"

"Przez całe życie staraliśmy się z mężem dbać o nasze dzieci i wychowywać je na uczciwych ludzi, ale porzucili mnie na starość"

Karma nie została odwołana. Mężczyzna zdradził swoją żonę i zapłacił

Stara kobieta wstała i wyszła. Dziewczyna otarła łzy i pomyślała ...

Prawdziwej miłości nie należy wyrażać pięknymi słowami i drogimi prezentami. Prawdziwie kochająca osoba powinna szanować swojego partnera, martwić się o niego, słuchać jego opinii i wspierać go w trudnych sytuacjach. A słowa miłości mogą być tylko przyjemnym dodatkiem. Warto pomyśleć o tym, co myślimy o innych naszych połówkach i zrozumieć, czego od nich oczekujemy.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com