Wiele osób uważa, że ​​miłość kojarzy się z pięknymi słowami i komplementami. Ale w rzeczywistości działania mają ogromne znaczenie. Ta historia pokazuje, jak ważna jest wzajemna pomoc. Słowa miłości i piękne komplementy nie zastąpią dobrych relacji z partnerem.

Małgorzata Królikowska upamiętniła rocznicę śmierci męża. Trudno powstrzymać wzruszenie

Młoda kobieta siedziała na ławce w parku i płakała. Podeszła do niej stara kobieta. "Dlaczego płaczesz? Coś ci się stało? "-zapytała starsza kobieta. „Mój mąż mnie nie kocha” - odpowiedziała dziewczyna i zaczęła wycierać oczy. "Dlaczego tak zdecydowałeś?" - zapytała zaskoczona stara kobieta. „Nigdy mi nie powiedział, że mnie kocha. Nigdy nie dał mi kwiatów”.

Stara kobieta milczała przez chwilę, po czym zapytała: „Co on o Tobie myśli?” Dziewczyna pomyślała i odpowiedziała: „Dzwoni po południu, pyta, jak się czuję. Pozdrawia mnie z pracy. Chodzi ze mną na zakupy i pomaga mi w domu. Ale nigdy nie daje mi komplementów i słodkich słów. On mnie nie kocha".

Babcia pomyślała trochę. Po chwili w jej oczach pojawiły się łzy. "Co się stało? Czy jakoś cię uraziłem? " - zapytała młoda kobieta. „Mój mąż powiedział mi wiele słów o miłości, dał mi prezenty i kwiaty. Ale nigdy nie pomagał mi w domu, nigdy nie martwił się o moje samopoczucie. W naszym związku nigdy nie było takiego ciepła rodzinnego jak ty masz”- odpowiedziała babcia.

Popularne wiadomości teraz

"Nigdy nie sądziłam, że mój mąż jest zdolny do zdrady. Okazało się, że myliłam się przez te wszystkie lata. Pół roku temu zaczęłam zauważać"

"Zarządzałem w naszej rodzinie. Myślałem, że trzymam wszystko pod kontrolą. Teraz moje ręce są związane"

„Zmęczona sprzątaniem, zaproponowałam, żebyśmy pojechali do niego. Po kilku minutach szliśmy do jego mieszkania. Spodziewałam się zastać tam bałagan”

„Straciłem rodzinę przez przeklęty test DNA. Co musiałem myśleć, kiedy mój syn w ogóle nie podobny do mnie”

Karma nie została odwołana. Mężczyzna zdradził swoją żonę i zapłacił

Stara kobieta wstała i wyszła. Dziewczyna otarła łzy i pomyślała ...

Prawdziwej miłości nie należy wyrażać pięknymi słowami i drogimi prezentami. Prawdziwie kochająca osoba powinna szanować swojego partnera, martwić się o niego, słuchać jego opinii i wspierać go w trudnych sytuacjach. A słowa miłości mogą być tylko przyjemnym dodatkiem. Warto pomyśleć o tym, co myślimy o innych naszych połówkach i zrozumieć, czego od nich oczekujemy.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com