Kobieta została sama z trójką dzieci, kiedy dowiedziała się o romansie męża z innym, ale ani zdrajca, ani ona sama nie spodziewali się takich konsekwencji.

Czas jest bezlitosny. Sławni aktorzy na początku kariery i teraz

Jak sobie uświadomiła, spotkanie narzeczonego jej rozwódki było podstępem: straciła tego pierwszego o 100 procent.

Carly Beth Webber miała 30 lat, kiedy dowiedziała się, że jej mąż zdradzał ją od około roku. W tym okresie poroniła, a także dowiedziała się, że niektóre z jej dzieci mają problemy zdrowotne i specjalne potrzeby.

„Wszystkie te wiadomości uderzyły we mnie jak pociąg towarowy,” wspomina Carly. „Siedziałam na podłodze w łazience ze łzami w oczach. Próbowałam zrozumieć, jak to może być prawdą - nagle zostałam samotną matką trojga dzieci. "

Popularne wiadomości teraz

Najlepsze polskie komedie w historii. Dziesięć najlepszych polskich filmów

Sześć kobiet z różnych krajów, które urodziły po 50.

Miesiąc urodzenia kobiety zdradza tajemnicę jej charakteru

Pierwsze takie sześcioraczki w Polsce: jak teraz żyją i wyglądają te wyjątkowe dzieci

Kobieta cierpiała z obawy przed zerwaniem, bojąc się, że nikt nie będzie chciał mieć do czynienia z rozwiedzioną samotną matką.

Dotyczyło to nie tylko jej, ale także jej dzieci. Po chwili znalazła siłę, by przenieść się z dziećmi do dwupokojowego mieszkania - jedynej rzeczy, na jaką mogli sobie pozwolić.

„Nauczyłam się być jednocześnie matką dzieci ze specjalnymi potrzebami i samotną matką. Dzieci również nauczyły się żyć po rozwodzie i żadnemu z nas nie było łatwo” - mówi Carly.

Kobieta wkrótce dowiedziała się, że kochanka jej byłego męża ma pana młodego. Ten człowiek pojawił się nagle w życiu Carly i zaczął im pomagać.

Dziewczyna przerobiła stare mieszkanie i wyszło cudownie

„Przyjechał z jedzeniem, lodami i złamanym sercem. Stracił też wszystko. Kilka tygodni po tym, jak dowiedział się o zdradzie męża przez żonę, stracił dom w pożarze. Przewidział nowe życie ze swoją nową żoną w jego domu iw ciągu zaledwie kilku tygodni wszystko zniknęło ”- mówi Carly.

Wkrótce oszukani połówki z trójką dzieci Carly zaczęły spędzać ze sobą więcej czasu. Jej mąż wspierał rodzinę, często odwiedzając i bawiąc się z dziećmi. Według kobiety nowy przyjaciel przyniósł do domu radość i nadzieję, a wkrótce Carly się w nim zakochała.

„Dał mi pierścionek dopiero sześć miesięcy później. A teraz świętujemy naszą siódmą rocznicę ślubu” - mówi Carly.

Teraz została trenerem życia i pomaga kobietom, które przechodzą rozwód lub po prostu trudny okres, który sama musiała znosić.

„Zawsze jest nadzieja i życie, nawet po drugiej stronie rozwodu. Przed nami radość, wierz lub nie” - powiedziała Carly.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com