Skrzypiąca podłoga, krzywe ściany w pożółkłej tapecie z czasów radzieckich, stare okna i oddychanie kadzidłem to częsty obraz takich mieszkań. Wszystko to oczywiście wymaga pilnych napraw, ale co, jeśli „finanse śpiewają romanse”? Jedną z opcji jest samodzielna naprawa.

Zdjęcie tych bezdomnych, którzy wzięli ślub 24 lata później, wzrusza do łez

Więc właściciel tego mieszkania postanowił to zrobić. Dziewczyna opracowała plan działania, przestudiowała ceny materiałów budowlanych, zadzwoniła do znajomych i zabrała się do pracy. Rezultatem był tylko widok dla obolałych oczu.

Popularne wiadomości teraz

Adam przywiózł ze wsi swoją starą matkę. Teraz miała zamieszkać z nimi. Oburzenie jego żony nie znało granic

Małgorzata Tomaszewska opowiedziała o trudnej sytuacji życiowej. Fani martwią się o ciężarną gwiazdę

Kiedy lekarz powiedział Annie, że został jej miesiąc życia, poprosiła męża, by zabrał ją nad morze

Moja siostra powiedziała, że powinnam utrzymywać ją i dziecko. Mój mąż był wściekły, kiedy się o tym dowiedział

Aby nie przeciążać już ciasnego korytarza, zamiast szafy postanowiono umieścić małą półkę pod butami i haczykami na odzież wierzchnią.

Toaleta również okazała się bardzo skromna, ale jednocześnie przyjemna dla oka. Ukrywanie rur w pudełku z płyt kartonowo-gipsowych było zbyt ponure, więc po prostu pomalowano je na biało.

Katy Perry na spacerze z córką. Gdzie jest Orlando

Pojawiły się również nowe śnieżnobiałe kafelki i kanalizacja. Łazienka ma te same kafelki co toaleta - była najtańsza.

Musiałem rozwidlić się tylko do specjalnego zlewu, pod którym zapewniona jest instalacja pralki. W przeciwnym razie po prostu nie byłoby możliwe zmieszczenie wszystkiego.

Kuchnia - prościej się nie da. Korpusy z płyt wiórowych i minimalistyczne fasady, ale wygląda całkiem uroczo. Żadnych wbudowanych urządzeń i pretensjonalnych detali, tylko mały wystrój, który sprawił, że kuchnia była jeszcze delikatniejsza.

Kto żył w tym chaosie ?! Dobrze, że teraz mieszkanie ma nowych, dużo bardziej uporządkowanych lokatorów, którzy dali jej nowe życie. Pokój został podzielony na dwie strefy - gościnną i sypialną. Pierwsza ma niedrogą sofę i telewizor na stołku.

Drugi ma podwójne łóżko i nic więcej. Postanowiono nie kupować garderoby, a zamiast tego system do zabudowy, który znajduje się w przedpokoju. Być może później pojawi się tutaj, jeśli będzie taka potrzeba.

Wszystko jest bardzo tanie, ale nowe i lekkie - i to jest najważniejsze.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com