Historia 50-letniej Rosalyn Ferrer i 55-letniego Rommela Basco z prowincji Pampanga na Filipinach w krótkim czasie rozprzestrzeniła się po całym świecie i poruszyła internautów do łez. Bezdomna para marzyła o ślubie od pierwszego spotkania 24 lata temu.

Katy Perry na spacerze z córką. Gdzie jest Orlando

Ale taki luksus nie wchodził w rachubę - kochankowie mieszkali na przedmieściach w chatce i wychowywali sześcioro dzieci, pisze Metro.

Każdego dnia zbierali plastik, aby wrócić i otrzymać przynajmniej trochę pieniędzy, które zostały wydane na jedzenie dla rodziny.

Popularne wiadomości teraz

Niepokojące informacje. Ciężarna Małgorzata Tomaszewska źle się poczuła w nocy

Julia Wróblewska niespodziewanie pokazała wszystkim pozytywny wynik testu. Fani zaniemówili

Katarzyna Dowbor wraca do kultowego programu? Sensacyjne wieści z decyzją

Nowe fakty w sprawie Mateusza Murańskiego. Do dziś nie został pochowany

Tak trafili na Richarda Strandsa, którego salon kosmetyczny znajdował się w pobliżu.

Dowiedziawszy się o sytuacji pary, mężczyzna był podekscytowany pomysłem, aby im pomóc. Skontaktował się ze znajomymi z branży ślubnej i zorganizował wakacyjną sesję zdjęciową dla Rosalyn i Rommla.

Kochankowie zostali uporządkowani, dostali piękne stroje i buty. Rosalyn nałożyła makijaż i ułożyła włosy w stylową falę.

Para została poprowadzona przez teren, w którym pozowali dla fotografa ślubnego. Również Richard i jego przyjaciele postanowili zapłacić za bezdomną ceremonię w świątyni, gdy tylko sprawa z dokumentami zostanie rozwiązana. Potem Rosalyn i Rommel staną się prawdziwymi małżonkami.

Jak dziś wyglądają aktorzy ulubionych programów telewizyjnych

„Kiedy byłam mała, zawsze marzyłam o pięknym ślubie. Ale potem dorosłam i te marzenia były już przeszłością. Zawsze mieliśmy za mało pieniędzy, myśleliśmy tylko o tym, jak zarobić i jak nakarmić nie mogę uwierzyć, jakie mamy szczęście. Jestem niesamowicie wdzięczna! ”- Rosalyn Ferrer.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com