Życie nie jest usłane różami i z pewnością wielu z nas doskonale wie jak to jest kiedy mamy wrażenie, że cały świat się na nas uwziął.

Wieloletnia gwiazda „M jak miłość” odchodzi z serialu. Popularna obsada coraz bardziej się kruszy

Łatwo o chwile załamania i łzy, jednak zawsze trzeba pamiętać i wierzyć, że z każdej sytuacji jest jakieś wyjście. Święta Rota to patronka od spraw beznadziejnych, warto więc tymi słowami prosić ją o wsparcie w trudnych momentach swojego życia.

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę… (wymienić ją). I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.

Te słowa kierowane do św. Roty powinny dać ukojenie i z czasem zwrócą uwagę na drogę do rozwiązania problemów.

Popularne wiadomości teraz

Paulina Smaszcz drwi z pozwu Kasi Cichopek i wymienia ikony rodziny jako swoich świadków. "Pani Katarzyno, gratuluję świadków"

Sekret Marcina Hakiela wreszcie odkryty. Co ukrywał przed wszystkimi

Co łączy wdowę po Krzysztofie Krawczyku i jego menedżera. Prawda wyszła na jaw

Małgorzata Rozenek-Majdan pożegnała syna. Nie może uwierzyć, jak to się stało. "Jeszcze niedawno nosiłam na rękach i przytulałam"

Mocno trzeba w to wierzyć!

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com