Serial M jak miłość emitowany na antenie TVP2 jest już od ponad 20 lat. Produkcja ma się dobrze, bowiem wciąż tworzone są nowe odcinki, jednak nie da się ukryć, że większość aktorów, którzy występowali w pierwszych sezonach serialu, dziś już w nim nie grają. 

8-letnia modelka i 13-letni bloger chwalą się „związkiem” w sieci. Publikują nawet zdjęcia z łóżka

Część aktorów uśmiercono, tak jak w przypadku Hani Mostowiak, granej przez Małgorzatę Kożuchowską i jej karykaturalnej śmierci w kartonach. Jej filmowy mąż także już nie występuje w serialu. Marek, grany przez Kacpra Kuszewskiego wraz z nową serialową małżonką przeniósł się do Australii. Na inny kontynent przeniosła się także córka filmowego Marka, czyli Natalia, która wyjechała tam z dzieckiem i byłym mężem. 

Według najnowszych doniesień o serialu wynika, że do Australii przeniesie się też syn Marka Mostowiaka - Mateusz wraz ze swoją ukochaną - Lilką.  Młodzi Mostowiakowie dojdą do wniosku, że pracując w Polsce, nigdy nie będzie ich stać na własne mieszanie, dlatego więc skorzystają z zaproszenia taty i zaczną nowe życie w krainie kangurów.

Popularne wiadomości teraz

Dramatyczne doświadczenia Pauliny Smaszcz i jej synów. "Myślisz, że mają w ogóle siłę do tego"

Wzruszający napis na miejscu spoczynku Agaty Mróz. Spoczywa obok ukochanego Taty. "Bóg tak chciał"

Niesamowite odkrycie. Tajemnicza przeszłość ojca Macieja Kurzajewskiego odkryta

Roksana Węgiel zaskakuje wszystkich szczegółami swojego ślubu. Zdradza nazwisko i suknię ślubną w niespotykany sposób

Polskie gwiazdy, które zostały mamami w młodym wieku. Najmłodsza miała zaledwie 17 lat

Serialowy Mateusz grany przez Krystiana Domagałę gra w serialu już od najmłodszych lat. Tak naprawdę obsada serialu, jest dla chłopaka jak rodzina, bo to z nimi się wychował. Dlaczego więc rezygnuje z serialu

Na razie skupiam się na maturze, którą będę miał w maju. Oczywiście wyobrażam sobie, że będę się zajmować w życiu czymś innym niż praca na planie serialu, ale te wszystkie lata sprawiły, że chciałbym iść tą drogą. Od dziesięciu lat regularnie gram w piłkę nożną, lubię aktywność fizyczną, więc rozważam także zdawanie na AWF. Mam jeszcze trochę czasu, zobaczymy, co przyniesie przyszłość. Nie podjąłem jeszcze żadnej decyzji – wyznał aktor.

Małgorzata Kożuchowska, Kacper Kuszewski i Kacper Domagała

Będzie Wam brakować serialowego Mateusza?

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com