Ona ma dopiero 8 lat i jest prześliczną modelką z Ukrainy. On natomiast jest 5 lat starszy i pochodzi z Rosji. Jest blogerem. Co ich łączy? Niepokojąco dużo.

Milanie i Pasha Pai podają w sieci, że są w związku. Jednak nie jest to taki związek jaki kojarzy nam się na myśl o 8-latce i 13-latku. Relacje, jakie występują między dziećmi to nie tyle kolegowanie się. Duet ten publikuje w sieci fotki w objęciach, nawet te w łóżku. Nie brakuje ujęć, gdy są w siebie wpatrzeni, gdy ona siada mu na kolanach. Tak naprawdę większość ich fotek nie nadają się do publikowania.

Marcelina Ziętek pozwała Justynę Żyłę? Była żona Piotra mocno przesadziła

Popularne wiadomości teraz

"Mama płacze i prosi, żebym pomagała siostrze. Od kiedy tata odszedł, są biedni. Mówię: „Nikt mi nie pomagał, więc niech ona się nauczy”

"Czy to normalne, że jakiś tam kolega podrywa moją żonę i przyjaźni się z moim synem. Postanowiłem poobserwować"

W wieku 54 lat Bóg obdarzył Agnieszkę cudem, a raczej trzema cudami. To była trójka dzieci od jej ukochanego męża, ale sąsiedzi zaczęli ją potępiać

"Długo podejrzewałam, że Marek ma kogoś: kupiłam ostry pieprz i podłożyłam mu do samochodu. On nawet nie zrozumiał, jak się dowiedziałam"

Rzecznik praw dziecka Mykoła Kułeba w tej sprawie zwrócił się do policji i służb socjalnych. Uważa, że to, co robią Milanie i Pawel jest niedopuszczalne w ich wieku. Co więcej, mogą mieć oni zły wpływ na inne dzieci kraju.

Policja wszczęła w tej sprawie śledźtwo. Przypuszcza się bowiem, że ów zdjęcia nie są koniecznie odzwierciedleniem realnej sytuacji, a zabiegiem marketingowym, które ma na celu zwrócenie uwagi na tę dwójkę i zdobycia więcej followersów, a co za tym idzie, większa ilość zarobionych pieniędzy z reklam na Instagramie.

Pytanie, które nasuwa się pewnie wszystkim rodzicom, to "Co na to wszystko matka dziewczynki"? Kobieta twierdzi, że między dziećmi zawiązało się prawdziwe uczucie, podkreśla, że "to ich życie" i prosi "nieżyczliwych", by się w to nie wtrącali.

Jakie wykształcenie ma Rafał Brzozowski? Nigdy nie uwierzycie. Nie ma nic wspólnego z muzyką

Policja jednak nie jest na tyle tolerancyjna, co kobieta. Matka Milanie jest przesłuchiwana. Zarzuca się jej przygotowywanie i rozpowszechnianie pornografii.

A Wy, co o tym myślicie? Dla nas związek 8-latki wydaje się kompletną abstrakcją.. To bardzo przerażające wręcz zjawisko.

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com