Czasem w życiu zdarzają się takie rzeczy, których nikt w stanie przewiedzieć. Tak, na przykład zupełnie przypadkowo chiński aktor Godfrey Gao zmarł pod czas nagrania reality show. Show opierało się na zmaganiach dwóch drużyn, które konkurują ze sobą w zawodach sportowych. Przeszkody są bardzo wymagające i od uczestników było wymagano najawność bardzo dobrej fizycznej aktywności. Według oświadczenia wydanego przez Zhejiang Television, Gao nagle zwolnił podczas wyścigu i padł nieprzytomny na ziemię. Medyczna pomoc natychmiast zaczęła ratować aktora. Ale niestety po dwuchgodzinnej akcji, Gao zmarł. Okazało się, że on miał nagłe zatrzymanie akcji serca. 

Godfrey Gao

Jak piszą chińskie media, tego wypadku mogło i nie być. Bo pod czas nagrań osoba z widowni usłyszała jak mu stało źle, ale kamerzyści na zwrócili na to szczegółną uwagę. 

Godfrey Gao zmarł pod czas nagrania reality show

Godfrey Gao urodził się 22 września 1984 r. Na Tajwanie w stolicy Tajpej. W 2011 roku został pierwszym modelem azjatyckim, który podpisał umowę reklamową z Louisem Vuittonem. W 2013 roku zadebiutował w Hollywood grając w filmie The Mortal Instruments: City of Bones.  W Chinach Gao był także znany z kręcenia popularnego serialu telewizyjnego 2016 Recalling Li Chuan. Ostatni film z jego udziałem został wydany w 2018 roku.

Popularne wiadomości teraz

Czyścimy lustro mydłem do prania bez wody. Ta metoda była stosowana przez nasze babcie

Bliźniaki urodziły się w dwumiesięcznym odstępie. Jak wyglądają teraz

Kobieta nakarmiła uliczną kotkę, a następnie przygarnęła jej kocięta

Polskie piękności, które podbiły serca milionów widzów

Wcześniej pisalismy o tym, jak zmarła znana gwiazda k-popu Goo Hara. Goo Hara znana jako południowokoreańska piosenkarka i aktorka, cieszyła się ogromną popularnością w swoim kraju. W przeddzień gwiazdy popu opublikowała na Instagramie swoje ostatnie zdjęcie w łóżku z podpisem: „Dobranoc!”.

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz tu koleżanka.com