Goo Hara znana jako południowokoreańska piosenkarka i aktorka, cieszyła się ogromną popularnością w swoim kraju. W przeddzień gwiazdy popu opublikowała na Instagramie swoje ostatnie zdjęcie w łóżku z podpisem: „Dobranoc!”.

Zmarła południowokoreańska piosenkarka Goo Hara

Ten mężczyzna nie obcinał włosów ponad 50 lat!

Policja znałazła martwą dziewczynę w jej własnym mieszkaniu. W związku z tym wszczęte zostało śledztwo. Przyczyna śmierci nie została jeszcze zgłoszona. W maje Goo Hara chiała popiełnić zamobójstwo, natomiast udało przywrócić ją do życia w szpitalu. Piosenkarka wróciła do pracy zaledwie dwa tygodnie temu i odbyła kilka koncertów. Gu Hara występował wcześniej z Kara. W 2015 roku rozpoczęła karierę solową. Dziewczyna zagrała także w serialach telewizyjnych.

Znany onkolog wyjaśnił, dlaczego niektórzy ludzie mają raka: nie ma to nic wspólnego ze stylem życia.

Popularne wiadomości teraz

Horoskop miłosny: Jak zdobyć serce mężczyzny, znając jego znak zodiaku

Sześć kobiet z różnych krajów, które urodziły po 50.

Miesiąc urodzenia kobiety zdradza tajemnicę jej charakteru

Pierwsze takie sześcioraczki w Polsce: jak teraz żyją i wyglądają te wyjątkowe dzieci

Południowokoreańska piosenkarka Goo Hara

Wcześniej pisaliśmy o zmarłych ludziach 2019 roku. Uroczystość Wszystkich Świętych to idealna okazja, żeby przypomnieć sobie znane osoby, które w tym roku pożegnaliśmy. Pierwszy dzień listopada to czas, w którym wspominamy nie tylko naszych bliskich, którzy już odeszli, ale także znane osobistości, których zapamiętamy ze względu na twórczość. Przypominamy ludzi, którzy zmarli w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz tu koleżanka.com