Goo Hara znana jako południowokoreańska piosenkarka i aktorka, cieszyła się ogromną popularnością w swoim kraju. W przeddzień gwiazdy popu opublikowała na Instagramie swoje ostatnie zdjęcie w łóżku z podpisem: „Dobranoc!”.

Zmarła południowokoreańska piosenkarka Goo Hara

Ten mężczyzna nie obcinał włosów ponad 50 lat!

Policja znałazła martwą dziewczynę w jej własnym mieszkaniu. W związku z tym wszczęte zostało śledztwo. Przyczyna śmierci nie została jeszcze zgłoszona. W maje Goo Hara chiała popiełnić zamobójstwo, natomiast udało przywrócić ją do życia w szpitalu. Piosenkarka wróciła do pracy zaledwie dwa tygodnie temu i odbyła kilka koncertów. Gu Hara występował wcześniej z Kara. W 2015 roku rozpoczęła karierę solową. Dziewczyna zagrała także w serialach telewizyjnych.

Znany onkolog wyjaśnił, dlaczego niektórzy ludzie mają raka: nie ma to nic wspólnego ze stylem życia.

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Trzy znaki zodiaku zakręcą kołem fortuny do końca października

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Południowokoreańska piosenkarka Goo Hara

Wcześniej pisaliśmy o zmarłych ludziach 2019 roku. Uroczystość Wszystkich Świętych to idealna okazja, żeby przypomnieć sobie znane osoby, które w tym roku pożegnaliśmy. Pierwszy dzień listopada to czas, w którym wspominamy nie tylko naszych bliskich, którzy już odeszli, ale także znane osobistości, których zapamiętamy ze względu na twórczość. Przypominamy ludzi, którzy zmarli w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz tu koleżanka.com