Polski doradca wizerunkowy Maja Sablewska i muzyk Wojtek Mazolewski od 2011 byli najpiękniejszą para polskiego show-biznesu. Często pojawiały się na ściankach, jeździły
na rózne wycieczki i uczestniczyli na celebryckich imprezkach. Natomiast piękna, miłosna bajeczka skończyła się w 2016 roku. Wtedy Maja zdecydowała się na zerwanie zwiążku . Ostateczna przyczyna rozstania nie wiadoma, niektórze podejrzają, że czynnikiem tej decyzji stała zdrada z jego strony. W te czasy Sablewska komentowała to tak:

"Wspaniały mężczyzna powiedział mi dziś… „może nie wiem, czego chcę, ale na pewno wiem, czego nie chcę”. Ja też wiem, czego nie chcę… Szkoda życia”

Gosia Andrzejewicz zaskakuje nową figurą

Maja Sablewska i Wojtek Mazolewski

Po tym czasie gwiazda nie pojawiała się z innymi mężczyznami, a chroniła w sobie wpomnienia z tych dawnych relacjach z Mazolewskim. Tak jak sam Mazolewski zaczął spotykać się z Katarzyną Zawadską - polską aktorką. 

Popularne wiadomości teraz

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Najmniejszy kot na świecie, który na zawsze pozostaje kociakiem

Czas mijął i jednak się okazuje, że Maja i Woitek ponownie wrócili do siebie. O tym zaczął mówić portal Pudelek, a już ostatecznie informację podtwierdził program Dzień dobry TVN. Poza tym pojawiła się fala niezadowolonych komentarzy od fanów Sablewskiej. Niekótrze piszą:

"Maja, szanuj się. Tyle razy Cię zdradził, spotykał się z innymi kobietami nawet jak między wami było „taaak cudownie”- Twoje słowa. On się nie zmieni. Ten typ tak ma. Zalicza różne kobiety, a Ty nigdy nie będziesz szczęśliwa…”

Maja Sablewska i Wojtek Mazolewski znowu razem?

Wiemy, jakie imię dla dziecka wybrali Borys Szyc i Justyna Nagłowska

O swoim związku żadnych komentarzy nie dałi ani Maja, ani Wojtek. No coż, zobaczymy, jak sytuacja potoczy się dalej?

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com