Lepiej nie dzielić się ze wszystkimi osobistymi tajemnicami i zainteresowaniami, ponieważ dyskusja o takich kwestiach najczęściej prowadzi do rozczarowującego wyniku.

Marcin Majerczyk stracił majątek! "Skradziono mi samochód"

Zachowaj w tajemnicy następujące informacje:

Twoje najskrytsze myśli

To, co myślisz o niektórych tematach, powinno być Twoim przekonaniem, a nie tym, co próbujesz wprowadzić w inne. Na przykład, twoja myśl o pewnych kwestiach duchowości, życia lub śmierci wywoła tak wiele różnych reakcji, kiedy zdecydujesz się uczynić je przedmiotem dyskusji. Naucz się rozumieć, że twoje myśli są twoją interpretacją, a nie obiektywną prawdą, albo prawdopodobnie możesz znaleźć się w trudnych sytuacjach dla takich argumentów.

Twoja filantropia

Udzielanie pomocy ludziom jest bardzo dobra i pożyteczna sprawa, a także ma duży wpływ na rozwój ludzi i naszego społeczeństwa. Ale kiedy próbujesz nagłośnić swoją pomoc, zwykle chcesz się pochwalić i zdobyć popularność.

Twoje cele

Dlaczego ceny za takie usługi są tak wysokie? Kto ustala ceny?

Twoje plany muszą być pilnie strzeżone, dopóki ich nie osiągniesz. Krzyczenie o takich planach może pozwolić niektórym ludziom ukraść twoje pomysły. Jeśli tak się stanie, na pewno będziesz tego żałować, ale będzie za późno!

Twój styl życia

Niektóre informacje dotyczące Twojej osobowości, takie jak: Twoje życie seksualne, życie religijne, przezwyciężenie złego nawyku, nie mają żadnego znaczenia dla całego świata. Nie trzeba czekać na oceny od ludzi.

Rodzinne kłótnie i tajemnice

Opowiadanie historii konfliktów w rodzinie jest bardzo lekceważące i nierozsądne. To dewaluuje twoją osobowość. Problemy domowe najlepiej rozwiązywać w domu, kiedy dzielisz się nimi w domu i z bliskimi.

Popularne wiadomości teraz

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Mrowisko

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com