Kulinarny program Kuchenne Rewolucje jest jednym z najbardziej ulubionych programów polskiej publiczności. Wielkiego uroku temu daje niezmienna prezenterka i restauratorka Magda Gessler. W tym roku Kuchenne rewolucje będą obchodzić swoje 10-lecie. Natomiast wiosną będzie już 21. sezon. 

Julia Wieniawa o relacjach z Baronem. Może znowu będą razem?

Popularne wiadomości teraz

„Mój mąż i ja żyliśmy w raczej niekomfortowych warunkach: my też tak żyliśmy, czy jesteście w jakiś sposób lepsi od nas”

„Przez długi czas miałam żal do mojej byłej przyjaciółki, dopóki nie zobaczyłam jej zdjęć i wtedy wszystko stało się dla mnie jasne"

„W wieku pięćdziesięciu lat zdecydowałam się odejść od męża, ale spotkałam się z niezrozumieniem ze strony rodziny i przyjaciół: o co tyle hałasu”

„Mój mąż zawsze jest na wycieczce z przyjaciółmi, więc postanowiłam zrobić sobie dzień wolnego: Czy rodzina nic dla ciebie nie znaczy"

No to już czas na niektóre zmiany w tym cudownym programie. Teraz właśnie ludzie będą decydować, do jakiej restauracji pójdzie Magda Gessler. O tym mówi produkcja programu:

Jeśli w Twojej okolicy znajduje się restauracja, która nie spełnia oczekiwań, nie odpowiada Ci jej wystrój, obsługa i – co najważniejsze – jedzenie, opisz to. Wystarczy, że na Facebooku, Twitterze czy Instagramie umieścisz publiczny post (z nazwą danej restauracji, dodając wideo, zdjęcie, link) wraz z hashtagiem #restauracjaDlaMagdy. Produkcja odezwie się do wybranych przez fanów miejsc. Jeśli właściciele podejmą rękawice, ekipa programu zaprosi Magdę Gessler i odmieni to miejsce! Pomóż nam przez kolejne dziesięciolecie zmieniać kulinarną mapę Polski!

Agnieszka Woźniak Starak pokazała z kim spędza czas

W sieci pojawił się hasztag "Restauracja dla Magdy". Jest to świetna opcja, gdy ludzie mają możliwość decydować, jaki zakład powinien przejść kontrolę Gessler. Niezadługo zobaczymy pierwszą wersję tego wydania.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com