Kulinarny program Kuchenne Rewolucje jest jednym z najbardziej ulubionych programów polskiej publiczności. Wielkiego uroku temu daje niezmienna prezenterka i restauratorka Magda Gessler. W tym roku Kuchenne rewolucje będą obchodzić swoje 10-lecie. Natomiast wiosną będzie już 21. sezon. 

Julia Wieniawa o relacjach z Baronem. Może znowu będą razem?

Popularne wiadomości teraz

Paulina Smaszcz drwi z pozwu Kasi Cichopek i wymienia ikony rodziny jako swoich świadków. "Pani Katarzyno, gratuluję świadków"

Niesamowite odkrycie. Tajemnicza przeszłość ojca Macieja Kurzajewskiego odkryta

Roksana Węgiel zaskakuje wszystkich szczegółami swojego ślubu. Zdradza nazwisko i suknię ślubną w niespotykany sposób

Małgorzata Rozenek-Majdan pożegnała syna. Nie może uwierzyć, jak to się stało. "Jeszcze niedawno nosiłam na rękach i przytulałam"

No to już czas na niektóre zmiany w tym cudownym programie. Teraz właśnie ludzie będą decydować, do jakiej restauracji pójdzie Magda Gessler. O tym mówi produkcja programu:

Jeśli w Twojej okolicy znajduje się restauracja, która nie spełnia oczekiwań, nie odpowiada Ci jej wystrój, obsługa i – co najważniejsze – jedzenie, opisz to. Wystarczy, że na Facebooku, Twitterze czy Instagramie umieścisz publiczny post (z nazwą danej restauracji, dodając wideo, zdjęcie, link) wraz z hashtagiem #restauracjaDlaMagdy. Produkcja odezwie się do wybranych przez fanów miejsc. Jeśli właściciele podejmą rękawice, ekipa programu zaprosi Magdę Gessler i odmieni to miejsce! Pomóż nam przez kolejne dziesięciolecie zmieniać kulinarną mapę Polski!

Agnieszka Woźniak Starak pokazała z kim spędza czas

W sieci pojawił się hasztag "Restauracja dla Magdy". Jest to świetna opcja, gdy ludzie mają możliwość decydować, jaki zakład powinien przejść kontrolę Gessler. Niezadługo zobaczymy pierwszą wersję tego wydania.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com