21 lutego jest 52. dniem w kalendarzu gregoriańskim. Do końca roku pozostało 313 dni. W ten dzień imieniny obchodzą: Eleonora, Eustacjusz, Feliks, Fortunat, Gumbert, Henryka, Kiejstut, Natalis, Piotr, Robert, Sewerian, Wyszeniega i Wyszetrop. 

21 lutego - Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego. To jest święto, które ogłoszono przez Konferencję Generalną UNESCO 17 listopada 1999 r. Jest obchodzone od 2000 roku co roku w celu promowania różnorodności językowej i kulturowej oraz wielojęzyczności.

21 lutego jaki dzień w Polsce

Tak samo dzisiaj jest Światowy Dzień Przewodnika. Uroczystość została ustanowiona przez Światową Federację Stowarzyszeń Przewodników Turystycznych w celu zwiększenia świadomości opinii publicznej na temat znaczenia przewodników.

Joanna Brodzik nie wstydzi się swojego życia. Zdecydowała się na szczere wyznanie

Popularne wiadomości teraz

"Pewnego razu mężczyzna zasugerował, aby jego żona zamieszkała osobno. Był szczęśliwy, że może zacząć żyć sam, ale coś nie poszło tak, jak planował"

„Przez długi czas miałam żal do mojej byłej przyjaciółki, dopóki nie zobaczyłam jej zdjęć i wtedy wszystko stało się dla mnie jasne"

„Moja żona postanowiła mnie zdradzić, myśląc, że się o tym nie dowiem, ale było dokładnie odwrotnie: nie chciałam, żeby tak się stało”

„Były mąż miał nową kochankę, a ona natychmiast postawiła mu ultimatum: nie rozumiem, dlaczego muszę zrezygnować z jego nazwiska”

Ludowe wróżby na 21 lutego:

  • Pies leży na śniegu - wkrótce będzie ciepło, pogrąży się w śniegu - jutro będzie burza śnieżna.
  • Jeśli w nocy grzmiało, możesz liczyć na bogate zbiory, duże potomstwo zwierząt i częste deszcze w lecie.

Anna Mucha straciła pracę w TVP? Czym będzie się zajmować?

Czego nie można robić 21 lutego?

21 lutego jaki dzień?

  • Tego dnia należy unikać wszelkich zabiegów chirurgicznych, a także odkładać uzupełnienia protetyczne na inny dzień, ponieważ wynik może być nieskuteczny.
  • Nie możesz zazdrościć nikomu. Jeśli podbijesz osobę, złe oko powróci do ciebie jako bumerang.

Co można robić 21 lutego?

Dobry dzień na wizytę u fryzjera, zmiana fryzury cię nie skrzywdzi, wręcz przeciwnie, przyniesie korzyści i radość.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com